Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igényes férfiak! Szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes férfiak! Szex közben piros köröm lábon és nude (testszínű) köröm a kezeken csúnya párosítás?

Figyelt kérdés

Eddig mindig ugyanolyanra csináltattam a kezemen és a lábamon is a körmömet, általában francia. A testszínű köröm nagyon tetszik kézen, de lábon olyan semmilyen, így gondoltam ott legyen piros, mert az mutatósabb. Milyen ha nem passzol?


Igényesebb férfiak véleménye érdekelne, nem olyanoké akinek mindegy csak nő legyen.


2017. febr. 9. 11:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak az is egy szakma! És nagyon nagyon kevés nő tudja magának mindig ápoltan tartani, főleg lábon, szinte lehetetlen, én sem tudom. Így könnyebb elmenni 2 hetente megcsináltatni és akkor nincs vele gond egyáltalán. Itt a kérdés a nem összeillő körömről van szó. Bár egyeseknek ahogy észrevettem a nem összeillő fehérnemű is teljesen jó.
2017. febr. 9. 12:39
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Én nő vagyok...lehet nem érdekel a véleményem. Imádom a tűzpiros lakkot. De nem tudom elviselni a kezemen. A lábujjaimon viszont igen. A kezeimen mindig csak egy halvány nude árnyalat van. Soha nem panaszkodott még senki.
2017. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted ha valaki lefekszik veled, ezt fogja megnézni? Nem.

A kérdésed "egyéjszakásnak" tűnik, mert párkapcsolatban megkérdezzük a másikat, tetszene ez neki, te viszont itt kérdezgetsz idegeneket.

2017. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Szerintem a Piros kicsit k...ás
2017. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Cuki ha kifested a lábad, de valami visszafogott színnel. Például barnás bőrön egy halvány lila lakk, vagy fogalmam sincs mi az, egész vonzó párosítás :)

Egyébként nem nagyon figyelek ilyesmikre.

2017. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ez a piros szerintem szép.


[link]


[link]

2017. febr. 9. 16:18
 17/19 A kérdező kommentje:
# 13, igen ez szex kategória. Van akit érdekel, nem egy partnerem mondta hogy szép a lábfejem.
2017. febr. 9. 16:19
 18/19 anonim ***** válasza:
90%
Az igényes férfiakat az érdekli, hogy ápolt legyen a köröm. A színe mindegy, legyen olyan, ami a nőnek tetszik. Ne miattam fesse egy adott színre. És nem zavar, ha különböző színűek, ez csak egy túlzottan felületes, idióta férfit zavarna. Szerintem menekülj az olyanoktól, akiknek egy ilyen kis semmiség miatt nem tetszel.
2017. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Piros kormok labon :p szeeep
2017. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!