Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire beteg, ha vonz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg, ha vonz a szex és fájdalom párosítás?

Figyelt kérdés
nem olyan nagyon durva fájdalomra gondolok, de néha úgy érzem, jól esik, ha durván bánnak velem és örülnék, ha még durvábban, erőszakosabban viselkedne velem a partnerem, akár még meg is ütne. miért lehet ez és mennyire normális? (lány vagyok)

2016. dec. 25. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha normális lány vagy akkor megtalállak és felesègül veszlek
2016. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
100%
nem az,amíg élvezetet nyújt mindkettőtöknek
2016. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Normalis,en is ilyen vagyok,amig jo mindket felnek nincs ezzel baj(Ne irjatok privit,ugyse irok vissza)
2016. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

normális lánynak érzem magam:D

nem tudom, a férfiak mennyire díjaznák azt, ha mondjuk megkérném őket, hogy üssenek meg szex közben vagy pl. fojtogassanak erősebben. volt egy-két partnerem, akikben éreztem ilyesmire a hajlamdóságot és volt is néhány erőszakosabb gesztus, de pont ezek közben jöttem rá, hogy ettől én még sokkal-sokkal durvábbat és fájdalmasabbat szeretnék. mióta az eszemet tudom és szexuális fantáziáim vannak, mindig úgy képzelem el, hogy a férfiak erőszakosabban bánnak velem. mondjuk úgy az esetek 90%-ában. nem tudom, ez mire vezethető vissza.

2016. dec. 25. 18:34
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

ma 18:34

Fene tudja igazából hogy mire vezethető vissza... Valami rosszul lehet bekötve fejben. Illetve minden emberbe genetikailag van kódolva az agresszió...

Én sosem ütöttem meg nőt szex közben sem viszont imádom azt mikor a nő magatehetetlenül fekszik kikötözve és kedvemre játszadozhatok rajta. Fhuuu ez miatt volt fèlreèrtès is szóval kètèlű fegyver :/

2016. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
nekem elég vastag a farkam, szóval análkor nem csak az élvezettől nyögött a csajom, én ezt nagyon élveztem :$
2016. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Szívesen megismernélek. Írj
2016. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

ma 18:40

Felejtsd el ő az én feleségem lesz :D

2016. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem beteg, engem is izgatnak az ilyesmi dolgok és szerintem egész normális vagyok.


"nem tudom, a férfiak mennyire díjaznák azt, ha mondjuk megkérném őket, hogy üssenek meg szex közben vagy pl. fojtogassanak erősebben"

Senki se tudja, próba szerencse. Remélem nem úgy jársz majd mint én. :D

Megkaptam, hogy beteg vagyok és kezeltessem magam. De jobb az őszinteség, meg jobban jársz ha eleve domináns pasit keresel és még a szex előtt beavatod abba, hogy milyen vágyaid vannak.

2016. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Én is ilyen vagyok. :)

A párom imádja velem a vad szexet. :)

Húzza a hajamat, elfenekel, a nyakamat finomat átfogja... :)

2016. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!