Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemrég vesztettem el a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég vesztettem el a szüzességem és most nagyon rossz. Ez mennyire normális? 18/L

Figyelt kérdés

2 hónapja elvesztettem a barátommal, nagyon vigyázott rám, de én behatolásnál olyan kínokat éltem át, hogy hamar abba kellett hagyni. Véreztem is rendesen. Utána még volt 4 alkalom, de mindegyik kínszenvedés volt. Szintén véreztem, kínlódtam, fájt a hüvelyem. Elég rosszul érzem magam emiatt, hogy nem tud beteljesülni a szerelmünk és ezáltal ő is rosszul érzi magát. Már azt mondja, ne is erőltessük mert nem szeretne nekem fájdalmat okozni és nagyon rosszul esik, hogy nem elégíthetem ki. Félek, hogy elveszítem.

Volt közületek valaki ilyen esetben? Vagy hallottatok már ilyesmiről?



2016. dec. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit jobban kell/kellene érteni hozzá...

Én pl. nem kezdek el tévét szerelni úgy, hogy azt se tudom, mi micsoda benne. Előtte utánaolvasok, utánanézek a dolgoknak, stb. Persze kényelmesebb, ha nem nézek utána, csak akkor nem biztos, hogy jól sikerül.

2016. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok nő, de úgy tudom első együtlét előtt s után nem árt nőgyógyászhoz menni. Pótold.
2016. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a parommal mindketten szuzek vagyunk, jelenleg pettingelunk mert en is nagyon szuk vagyok.

Nem tudom mennyit pettingeltetek elotte vagy hogy mi volt csak segiteni szeretnek a kerdeseimmel:D

Rendesen bevoltal nedvesedve? Lehet tobbet kene ujjaznia a parodnak, akar szex elott is teged. Meg nyalni

Vagy sikositoval is megprobalhatjatok

Akar hetekig is ujjazhatna 1 majd ket ujjal

Es utana szerintem mar be tudna tenni neked:)

2016. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes a dolgot megbeszélni egy szakorvossal. Addig is ki tudod elégíteni, és ő is téged. Van még egy-két módszer.
2016. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Kevés időt hagytok.. Valószínűleg nem vagy elég nedves nem vagy el lazulva ezért fáj.. Bár az első néhány alkalom kellemetlen.. De azért nem ennyire.. Meg az se normális hogy több alkalommal is vérzel.. Főleg ha a párod nem dúrva.. 22 L
2016. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Negyedik, ötödik alkalommal már nem normális, hogy vérzel.

Első együttlét előtt illik orvoshoz menni, talán akkor nem éltél volna át ekkora fájdalmakat. Most sem késő még elmenni, keress fel egy nőgyógyászt. Kellemetlen, de szükséges, ha valaha is normális szexuális életet szeretnél. Lehet, hogy csak rosszul kezdtetek neki, de én gyanakodnék, hogy valami baj is lehet.

Menj el mielőbb, nyugodtan mond el a panaszaidat, ott már ezer ilyet hallottak!:)

2016. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 alkalom volt ilyen. Elso ketto. Az elso nekem is ugy fajt h abbahagytuk :) nemgaz. Majd belejossz
2016. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szeretkezéshez sok feltételnek kellene teljesülnie! Nyugodt biztonságos légkör, biztonságban érezd magad, figyelni egymásra, nem félni hogy következményei lehetnek. Jó ha a szülők mérgétől sem kell tartani, és ha túl szük a puncid, talán sikosító, illetve sok-sok előjáték, de esetleg sok petting, masturbáció kell hogy a terep készen legyen.

Ha lopva, autóban, úton-útfélen kell szeretkezni, az első együttlétnek nem optimális. De lehet a szűzhártyád olyan erős, hogy csak orvos tudja eltávolítani! Meg kellene nézetni!

2018. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!