Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim beöntést akar adni nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon izgatja a dolog. Ő is kipróbálná, de jobban szeretné ha nekem adhatna?!

Hagynom kellene neki?

26 évesek vagyunk 3éve együtt.



2019. nov. 1. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Te hogy állsz ehhez? Magadnak szoktál csinálni? Vagy első alkalom lenne neked a beöntés?

Ha nem zavar és kényelmetlen neked, engedd meg neki, ha már ennyire izgatja és szeretné.

2019. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavar?

Akkor ne!

2019. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ha neked nem okoz kellemetlenséget, akkor hagyd neki 😊

L

2019. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sosem kaptam még beöntést, nem tudom mire számítsak, bizonytalan vagyok, de nem igazán tetszik az ötlet, félek, hogy fájni fog és is nem tudom valahogy kényelmetlennek hangzik az egész?!
2019. nov. 1. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Beöntést? Vagyis anált szeretne, de előtte szeretné kimosni a végbeled?

Ez szerintem egy kicsit cikis dolog, mert utána egyből lehet rohanni a WC-re, ezért másnak tuti nem hagynám, hogy csinálja.

2019. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

nyugi, nem fájdalmas 🙃

L

2019. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem szeretne análisan szexelni.
2019. nov. 1. 22:18
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát figy, ha a hideg ráz az ötlettől akkor inkább ne.

Én pont minap próbáltam ki magamon. Vettem erre való ilyen kis ballonos, nyomós alkalmatosságot. Az első kanyart észre sem vettem, konkrétan semmit nem érezni, a másodiknál már azért lehetett érezni a feszítést. Kicsit olyan volt mint mikor rádjön a görcsös foshatnék :D

Addig csináljátok amíg nem rossz érzés aztán kész, leplantolod a cuccot oda ahova való.

Mondjuk én konkrét pucolás céllal használtam, nagyon fétisem nincs ezzel kapcsolatban.

Ui: síkosító kelleni fog az eszközre!


29F

2019. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer véletlen ráültem a zuhanyfejre, de addigra már ment be víz, gyorsan kiugrottam és wcre űltem. Utána rendesen megfürödtem. Végül utána olvastam a dolognak és kiderült,hogy egy nagyon light beöntés volt.Ezután kiváncsi lettem és kipróbáltam direkt.

Vedd le a zuhanyrózsát. Lassan folyó kellemes langyos vizet állíts be majd gugoló pózban mint aki nagy dolgát akarja végezni a cső végét nyomd a popódhoz, 1-2pillanat alatt feszítő érzést fogsz érezni ezután azonnal ugrás wcre mert nagyo. Kell wc-zni. Utána ismételd meg,de hogyha nagyon feszít hagyd nehogy bajt csinálj!

A párodnak javaslom a langyos kávét miután teezt a műveletet elvégezted. Végülis hogyha annyira érdekli szerintem hagyd neki, cserébe ő is megy 1 szuper kivánsággal😎

2019. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Én dugnék neki cserébe gyomorszondát. Profi vagyok benne.
2019. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!