Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok a szexuális vágyukat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a szexuális vágyukat hogyan csillapítják?

Figyelt kérdés

Nőknél ez elvileg más, nekik ez a törődés és szeretet kell és nem elég ha maguknak csinálják mert az "nem olyan" és ilyenkor a szingli nők mit szoktak csinálni? Felszednek valakit? Ismerkednek?

Érdekel mert pasik is vannak így, hogy bennük van a vágy és kell valaki. Csak a nőket valamiért lenézik és ez kurv#skodás pedig mindnyájan emberek vagyunk.

Mi a véleményetek erről? Nők ilyenkor lementek egy diszkóba vagy mi a terv? Aztán nyomultok vagy úgy is jönnek a palik?



2019. okt. 23. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Házimunka.
2019. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Fiatal korban sok esetben ismerőssel dugnak, akiben megbíznak. Vagy lemennek Siófokon nyáron a Plázsra, és ott megdugatják magukat valakivel. Többet úgysem látják.
2019. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Van aki sehogy. Én pl meg vagyok szex nélkül bármeddig. 19L
2019. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Leirtad h torodes es szeretet kell. Szerinted a diszkoban ezt kapjak akik erre vagynak?:D

Senki nem nezi le a noket, max aki egy idiota, mindenki azt csinal amit akar. Ez a normalis.

Azert vagyunk emberek h tudjuk kontrollalni magunkat. Aki minden nap mikor rajon a kurhatnek es idezem ‘kell valaki’ akkor elmegy felszedni egy not az nem normalis. Nem beszelve arrol h nem kell feltetlen mindig kielegiteni magad ha radjon a kangorcs

2019. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én magamon veszem azt észre, hogy egy ideig és néáha néha jó magadnak is csinálni de monoton és unalmas és egy idő után nem hozza azt ami egy szeretkezés ad.

Igaziból az, hogy a diszkóban ismered meg a partnered még lehet jó szex és úgymond törődhet veled és a vágyaiddal. De értem mire gondolsz csak függetlenül lehet jó a dolog.

2019. okt. 23. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit mas fogalmaink vannak a szeretetrol es torodesrol:DD
2019. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Keritek egy palit
2019. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nőknek elsősorban partner "kell" akivel jó a szex és nem a nettó szex - szóval "így" csinálják, párt, partnert keresnek nem dugópajtit.
2019. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Az alkalmi kaland egy vadidegennel minden, csak nem törődés és szeretet. Ennél még az is jobb (és biztonságosabb!) ha veszel valami minőségi vibrátort és beindítod a fantáziádat.
2019. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalmi vagy szexkapcsolatba nem kapom meg ugyse azt amire vágyok mert nekem lelkileg kéne minden amit ezek nem adnak meg. Azért h érzelmek nélkül szexeljek csupán a libidóm miatt nekem az nem kell. Levezetem magamnak akkor. 22/N
2019. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!