Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyik párkapcsolatban nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik párkapcsolatban nincs szexuális segédeszköz senkinél, az egy rossz kapcsolat?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne a dolog meg izgat, de a párom nem ilyen. Itt meg látom, hogy sok nőnek akár egy tucat kiegészítője is van. Ilyenkor csalódott leszek és arra gondolok, hogy egy prűd nővel vagyok együtt, aki nem is izgalmas.
2019. okt. 22. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha tart a fehérneműk közt néhány műbránert vagy vibrátort, akkor inkább magadban keresd a hibát. :)
2019. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettol nem rossz a kapcsolatod. Az mar problemas ha egyik felet izgatjak ezek, a masikat nem. Beszeltel vele errol? Teljesen elutasito mindennel? Csak mert vannak lightos dolgok is. Egyaltalan semmit nem hajlando megtenni vagy legalabb kiprobalni? Mert az problematikus. Felvet par kerdest ha ennyire nem erdekled a parod ilyen teren
2019. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

nem rossz kapcsolat.

Nem prűd, csak neki nincs szüksége ilyen dolgokra.

Vagy megoldja kézzel, vagy megvár téged. Inkább örülnöd kéne, hogy nem egy műanyag valamivel kéjeleg helyetted.

2019. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
egyetértek az előttem szólóval lehet hogy a nőd számára teljesen kielégítő a szexuális életetek-ennek talán örülnöd kellene- de a legjobb lenne ha erről beszélnétek. vagy esetleg az ünnepek közeledtével akár meg is lepheted valamivel :D a prűdséget abban méred hogy nincs szüksége szexuális kiegészítőkre? arra nem gondoltál hogy esetleg nem jön lázba egy elemestől? na de te ismered a nődet...
2019. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem volna kielégítő, nekem ennél nagyobb az étvágyam.
2019. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is vettem a páromnak, egyszer kipróbáltuk a vibrátort, de neki nagyon intenzív így inkább kellemetlen volt mint kellemes. Ezért hagytuk a dolgot. Amúgy pedig másban benne van. Elsőnek sállal kötöttem ki a kezét utána vettünk bilincset, alvós szemtakarót, elvittük más irányba a dolgot. Próbálkozz! Biztos van ami őt is izgatja és kipróbálná, de fél elmondani. Kommunikáljatok, lássa mennyi dolog érdekel. Elsőnek nagyon féltem elmondani a vágyaim,de kiderült,hogy őt is izgatja pár dolog ,de ő is cikinek találta. Pl Latex kesztyűben szex
2019. okt. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés a rossz! Figyelj... Segéd.. eszköz.. magyarul valami helyett van..
2019. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs szexuális szegédeszköz. Mégis jó a kapcsolatunk. Inkább őt érezzem mint egy mű izét. Ettől meg nem hiszem hogy prűd lennék.
2019. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon fel lehet velzk dobni az egyutt leteket.
2019. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!