Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért is várják el a nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is várják el a nők, hogy mi férfiak, kedvesek legyünk velük?

Figyelt kérdés

A nők szeretik játszani azt a játékot, hogy igaz ugyan, hogy nem jössz be nekem, de te mégis azt hiszed a lelked mélyén, hogy TALÁN megkaphatsz engem, ezért ELVÁROM, hogy kedves légy velem. Akik viszont bejönnek nekik, azoktól MINDEN bunkóságot elviselnek.


Erről van szó, igaz lányok? 😀 😀 😀



2019. okt. 29. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen.

(Az utolsó sorban az "igaz" után vessző.)

2019. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én minden embertől elvárom a kedvességet, szerintem ebben nincs semmi különös. Az persze más kérdés, hogy nem mindenki az, de alapvetően ezt szeretném.
2019. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok a félreéetés. Ti ertitek felre a kedvesseget. A kedvesseg nem flört. Ha én flortolok valakivel, az eszre fogja venni, mert egyertelmu. Ha bejon, akkor elviselek a bunkossagot a szex vegett, ugy ahogy egy ferfi elviseli a nő baromságait.


N.

2019. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Kicsit se általánosítasz igaz?

Alap dolog lenne hogy mindenkinek kedvesnek kellene lenni a másikkal.

Attól mert én mindig közvetlen és kedves vagyok a másikkal, nem teszek semmi olyan utalást ami miatt azt hihetné hogy bejön nekem.

2019. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem - és remélem nem tudom tévesen - mindenki szeretné, ha kedvesek lennének vele szemben. Ez független attól, hogy ő maga milyen nemű.

F.

2019. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de nem lehet hogy azért nincs sikered a nőknél mert így gondolkodsz??? Csak követelsz és duzzogsz mint egy kisgyerek? Mindenkivel kedvesnek kell lenni, akár akarsz tőle valamit, akár nem. Avagy arra gondolsz, hogy ha egy nőnek nem tetszel akkor legyen flegma, bunkó, rúgjon egyből tökön, akkor jobban éreznéd magad?
2019. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem várjuk el. Azt hittem h ez egy inteligens pasinál alap h valaki kedves legyen, de igazad van abban h akihez nagyon vonzódunk annak nagyon sok mindent elnézünk.

Ennyire túl kombinálni nem szojtam. Ha vki nem jön be nekem akkor nem hülyítem, hanem elmondom neki h nem az esetem.

L

2019. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, hogy ki mit vár el. A nőknél van a punci, neked pedig az kell, ergo mindig jobb alkupozícióban lesznek, mint te. Most lehetne itt bullshitelni, hogy a nők nem is ilyenek, meg hogy általánosítás, de az az igazság, hogy itt ők diktálják a feltételeket és nem segít rajtad az, ha leírod az igazat. Az egyetlen kivétel az, ha te tudsz feléjük kerekedni, magyarán nagyobb szükségük lesz rád, mint neked rájuk. Ahogy te is írod, ilyenkor viszont kb. mindent megbocsátanak.


Az eszedre hallgass, ne arra, amit a nők mondanak. Valójában a dominanciából értenek.

2019. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha èn normális vagyok valakivel, elvárom, hogy ő is velem.

De, mivel te úgylátom, egy alpári bunkó vagy, ne várd el egy nőtől sem, hogy kedves legyen veled.

2019. okt. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!