Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik csúnyának tartják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik csúnyának tartják önmagukat, mennyire kedvesek?

Figyelt kérdés

Eddig azt vettem észre, hogy akiknek önbizalomhiányuk van, és nem tartják szépnek magukat, azok a férfiak közeledését nagyon ellenségesen fogadják. Miért lehet ez?


Azt gondolják, hogy a pasi csak szórakozik, vagy flörtölget, vagy csak szexet akar?


Így aztán nem csoda hogy nem lesz nekik párjuk, és ez nem a külsőjük miatt van (nagyon kevés a valóban csúnya nő szerintem).


Ti ezt hogy gondoljátok? Férfiak tapasztalata is érdekel!


Kort, és nemet kérek. Köszönöm.



2018. dec. 31. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A csúnya lányok egész életükben kapták az önbizalom csökkentő “tréninget”. Nagyjából mindig csak szórakoztak velük, bántották őket. Kicsit sem csoda, ha elutasítóan lépnek fel mindennemű közeledéssel szemben. Ehhez mondjuk azért kellene némi IQ és EQ, hogy ezt valaki megértse, átérezze.

Nem ritka az sem, hogy az ilyen szinten megalázott, és lelkileg teljesen lerombolt emberek inkább az élethosszig tartó egyedüllétet választják.

2018. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én már nem tudom komolyan venni egy férfinak sem a közeledését.
2018. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Távolság tartó vagyok.

De állítólag kedves

Viszont ha nagyon bele másznak az aurámba ritka bunkó leszek...

Aki tud kezelni az tudja hogy közeledjen aki meg nem az fej nélkűl távozik 😅😅😅🤣🤣🤣

24N

2018. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Pedig en szivesen ismerkednek veled.
2018. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően vagy belső gondok miatt tartod magad rondának vagy a külvilàg húzott le.

Első esetben nem érzed magadat kifejezetten érdemesnek semmire. Rettegsz attól, hogy a másik àtvàg, de attól is, hogy rólad derül ki, hogy mèg értèktelenebb vagy mint gondolnád.

Második esetben pedig szimplàn viccnek tartod a másik közeledését, mert neki mi tetszene benned, ha mindenki szerint ronda vagy.

Az ilyen lányokhoz mindig extra kitartás, türelem és megértés kell. Az, hogy barátként is közeledj, ne csak udvarlóként.

2018. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt mondjak h kedves vagyok
2018. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten csúnyának tartom magam. Amint érzek valami közeledés félét, egyből az jut eszembe, hogy tuti szórakozik, vagy fogadásból próbál udvarolni, vagy ilyesmi. De mindig hátsó szándékot látok a dolog mögött, ezért alapból nem vagyok kedves. Mégis mit akarhatnak tőlem, mert nyilván nem a küldöm fogta meg őket, tehát nem értem.
2018. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* külsőm ( bocsánat, nem olvastam át, mielőtt elküldtem volna)
2018. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első teljes mértékben leírta, amit gondolok. Jobban meg se tudnám fogalmazni.
2019. jan. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam olyan vészesnek, de suliba kaptam rendesen a külsőm miatt. ez eléggé megmaradt bennem.. szóval nem tudom fogom-e magam magabiztosnak, szépnek érezni(pedig párkapcsolatban élek)

amikor közeledett egy fiu, én is arra gondoltam hogy viccből vagy fogadásból.

Sose voltam bunkó velük, inkább próbáltam úgy beszélgetni, hogy poénra vettem dolgot, úgy könnyebb volt

Mások elég kedvesnek tartanak

20/N

2019. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!