Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat ha dominálnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat ha dominálnak az ágyba és uralkodnak felettem, de a pasim nem akarja ezt és azt akarja, hogy egyenrangúak legyünk, mondtam neki hogy én nem ezt akarom de nem akar domina lenni, valakinek valami ötlet mivel tudnám rávenni? 19/L

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Először is: Domina nem lehet, max dom, vagy domináns.

A dominát nőkre mondjuk.


Másodszor: rávenni sehogy nem tudod. Ha nem ilyen fajta, akkor ha meg is próbálja, érezni fogod a szerencsétlenkedését és a nem akarását. Tudom, mert az én exem is ilyen volt.


Nekem nagyon meghatározó lett volna az hogy domináns legyen, de ő nekem papucs volt, ezért sajnos egy idő után szakításra került sor...

2019. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen beállítotságú nem dom tipus és ez nem úgy működik hogy ráveszed!

Szerintem inkább kerd meg hogy használjatok segédeszközöket pl; bilincs kötél amivel kissé érezheted az alárendelt szerepet!

2019. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki egy subdomina téma kezdőknek könyvet. Azt olvassátok el közössen he.
2019. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudod semmivel sem rá venni. Ha ő nem domináns a szexben akkor hiába erőltetnél rá bármit is, nem menne.

Fogadd el h a pasid ilyen.


L

2019. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos ha alapjában ilyen,akkor vele nem fogod megélni a vágyaid. Az a baj idézőjelben hogyha nagyon szeretsz valakit,mint mondjuk ő téged akkor nem fog veled ilyesmiket csinálni.

Nem mondom hogy dobd ki ha szereted hülyeség lenne,de ha intenzívek az ilyen vágyaid keress egy partnert aki alkalmilag néha megteszi veled amit megkívánsz? Vagy nem lennének annyira extra vágyaid? Mert arra valahogy csak rá lehetne venni,kis kötözés,száj kipeckelése stb..ez még szerintem beleférne nála :) . De hajrá,hátha! ;)


22F

2019. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,még annyi ha olyan típus vagy akkor az évek és sok sok beszélgetés meghozhatja a gyümölcsét ha szerinted megéri várj rá ;) lehet beérik. Ha nem keress egy érettebbet akinek már ez nem lehet probléma,de mindenképp azt javaslom hogy a vágyaiddal ne hagyj fel mert ku*vára csak egyszer élünk ;).
2019. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!