Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik néha itt panaszkodnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik néha itt panaszkodnak, hogy kedvesek, de nem kellenek a lányoknak, azok igazából nem azok?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak itt, hogy ők jók és kedvesek és ezért nem kellenek senkinek bla bla bla. Ezekkel szerintetek is baj van? :D Úgy értem, hogy nyilván nem olyanok, mint amilyennek leírják magukat, sőt, lehet hogy nagy suttyók :D
2019. okt. 22. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagyon alacsony az onbecsulesuk, ezt nem szeretik a nok!

Az ilyenek orokke kedvesnek mutatjak magukat, kozbe erzelmileg probalnak zsarolni es traktalni a fajdalmukkal holott full nem rad tartozik, folyton megerositest varnak .....

Ha pedig finoman megmondod nekik nem ertik, ha raunsz a finom elutasitasra es megmondod kerek perec te vagy a vilag bunkoja...


Sajnos ez van...


22/l

2019. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 StevenUp ***** válasza:
86%

Ezwk többnyire igénytelen és az életben szerencsétlen emberek...

Kb ugyanaz mint mikor valaki azt mondja hogy "empatikus vagyok"

Mintha az mentség lenne az életére...


Le van lakva, agyilag se egy lángész de szeretne valami pozitívat felmutatni magán...


Az hogy valaki karakán, vagy erős jellem, (mondjuk ez majdnem ugyanaz) vagy tökös, vagy ellentmondás nem tűrő, vagy akaratérvényesítő ezek azok amik előreviszik az embert munkában és kapcsolatban is... A nőknek nem "kedves" meg "jó fej" pasi kell hanem egy olyan hím aki mellet fizikailag, lelkileg és anyagilag is biztonságaban érzik magukat...

Azzal ki vannak segitve ha ennyit tudsz mondani magadról hogy "nem vittem semmire, nem adok magamra... De kedves vagyok"

2019. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Volt itt egy ilyen, nem is olyan régen, bár mostanában nem látom. Kint volt a felhasználóneve, és viszonylag hírhedt is volt ezen az oldalon, és az egyik kérdés alá beírta, hogy a nőknek nem fontos a férfiak személyisége és jósága, hanem csak a külsőségek. Én is írtam valamit erre a kérdésre, ami nem tetszett neki, ezért privátban ba szatlan feminácinak hívott.


Szerintem azokkal, akik egy jó tulajdonságukat hozzák fel a magányosságuk okaként, szinte mindig van valami komoly probléma.

2019. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az hogy valaki karakán, vagy erős jellem, (mondjuk ez majdnem ugyanaz) vagy tökös, vagy ellentmondás nem tűrő, vagy akaratérvényesítő ezek azok amik előreviszik az embert munkában és kapcsolatban is... A nőknek nem "kedves" meg "jó fej" pasi kell hanem egy olyan hím aki mellet fizikailag, lelkileg és anyagilag is biztonságaban érzik magukat..."



Na jó, ezt értjük, csak akkor miért áltatjuk fiatal fiúk generációit azzal a baromsággal, hogy legyenek udvariasak meg kedvesek a nőkkel, mikor közelebb áll az igazsághoz az, hogy "fiam, legyél szociopata állat, gázolj át mindenkin, csak magadra gondolj, és akkor célba érsz"?

2019. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Utolsó! Szerintem ezt úgy értette, hogy a kedvesség szükséges, de nem elégséges feltétele, hogy legyen nőd.

2019. okt. 22. 23:45
 6/13 StevenUp ***** válasza:
77%

#5

Köszönöm :)

2019. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

2esnek kb minden szava hulyeseg, veletlenul se ebbol a valaszbol vonj le kovetkeztetest.

Elofordulhat az is h valojaban nem kedvesek, csak szeretik ezt mondani magukrol, ill az is lehet h tulsagosan nyalasak, nem ferfiasak, nincs sajat velemenyuk. Pl mindig a nore haritja a dontes lehetoseget, a randi helyszin etterem program kapcsan. Arra gondol h az legyen ami a nonek jo, kozben meg ezzel azt eri el h ferfiatlannak tunik, donteskeptelennek, nem eleg hatarozottnak. Ez szerintem gyakoribb. Ha valaki tulzasba viszi a figyelmesseget, annyira hogy mindig mindent a masikhoz probal igazitani, ezzel feladva magat. Egy nonek fontos az udvariassag, kedvesseg, figyelmesseg, de nem szabad tulzasba se vinni es papucsba atmenni. A nok a ferfias ferfit keresik, aki hatarozott, odafigyel a nore, de nem nyaladzik es nem egy babjatek akit ugy mozgatok ahogy akarok. Ez nem egyenlo a bunkosaggal! Szimplan meg kell talalni az arany kozeputat:)

Plusz! Sokszor a kedvesseg nem eleg ha kulsore egyaltalan nem vonzo a no szamara. Ha valakinek nagyon elonytelen a kulseje, hisba nagyon cuki pasi, nehezebb lesz part talalnia sajnos

2019. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 StevenUp ***** válasza:
100%

F**za hogy azt írtad hogy hulyeseget mondok aztán más szavakkal más megközelítéssel leirtad ugyanazt amit én :D


Igazi kötekedős nyomorult vagy és ez legyen a legnagyobb örömöd az életben :D

2019. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

"Na jó, ezt értjük, csak akkor miért áltatjuk fiatal fiúk generációit azzal a baromsággal"


Mert ha leírják, hogy töketlen balek vagy, akkor vergődsz, mint egy hülyegyerek, ahelyett hogy magadba néznél.

Szal egyszerűbb rádhagyni....

2019. okt. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismeri meg az ember a másikat, tehát lehet.
2019. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!