Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik néha itt panaszkodnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik néha itt panaszkodnak, hogy kedvesek, de nem kellenek a lányoknak, azok igazából nem azok?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak itt, hogy ők jók és kedvesek és ezért nem kellenek senkinek bla bla bla. Ezekkel szerintetek is baj van? :D Úgy értem, hogy nyilván nem olyanok, mint amilyennek leírják magukat, sőt, lehet hogy nagy suttyók :D
2019. okt. 22. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es, szerintem is szinte ugyanazt írtad, mont a 2-es, csak más szavakkal :D
2019. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint mindig a legnagyobb tapló parasztok mondják azt magukról, hogy ők kedvesek.
2019. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igen, sokszor az ilyen emberek egyáltalán nem olyan kedvesek, mint amilyennek gondolják magukat. A kedvességük sokszor kimerül abban, hogy mondjuk 10-szer dicsérik meg a lány külsejét mielőtt elkezdik lek*rvázni. Másrészt abban a hitben élnek, hogy ha ők pl. előre engedik a lányokat, kinyitják nekik az ajtót és eljátszanak még mondjuk 4-5 ilyen kedves kis gesztust, akkor nekik jár az, hogy a kiválasztottjuk járjon velük.

A kedvesség a legkevesebb, ami szerintem minden embernek kötelessége kellene hogy legyen. De ahhoz hogy egy ember szexuálisan vágyjon valakire, ahhoz tudni kell szexuálisan vonzónak lenni. Egyébként meg nyilvánvaló, hogy maximum csak barátnak fognak kelleni, ami az ő könyvükben valamiért sértő.

2019. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!