Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a pasinak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a pasinak, hogy miattam szexelhet mással is csak legyünk egy pár?

Figyelt kérdés
Szeretem
2019. ápr. 5. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Így ahogy ide leírtad.
2019. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

"[név]! Szexelhetsz mással is, csak legyünk egy pár."

Amúgy nem sokáig fogod bírni.

2019. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Persze, biztos a pasi akar mással szexelni. Fordítva képzelném el ezt a beszélgetést.
2019. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert amúgy nem működne a dolog?
2019. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert ő nem akar kapcsolatot, csak szexelni járunk össze már fél éve, de én szeretnék hozza közelebb kerülni.
2019. ápr. 5. 20:32
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Addig lesz veled,míg nem talál jobbat. A vagi-na csodálatos dolog. Van jó,jobb ,mégjobb,és a sor végtelen.
2019. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem fogsz hozzá közelebb kerülni.

Semmitől nem fogsz, csak alázgatod magad meg húzod az idődet, energiádat egy normális kapcsolat helyett ebbe fektetve mindent...

2019. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

LOL.


így is szexel melletted bármikor, bárkivel, nincs szüksége az engedélyedre. és még egy párnak sem kell lennie veled.


(mondjuk az ilyen nőkkel nem is akar az ember egy pár lenni)

2019. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is mondtam ezt anno egy lánynak, de nem vette jónéven. Pedig inkább csak arra gondoltam, ha majd a cukorbetegség miatt nem fog menni, majd akkor.
2019. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha nem akar kapcsolatot akkor mit akarod rá erőltetni?

Ő ilyen férfi aki több vasat tart a tűzben, és nem hiányzik neki egy olyan nő aki mindennap otthon várja, és esetleg hisztizne dolgok miatt.


Hidd el h nem bírnád ezt lelkileg, h tudod h akit szeretsz az épp lehet h most csal meg mással.


De kérdezz rá, h nem e szeretne veled nyitott kapcsolatban lenni.. hátha tévedek


L

2019. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!