Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó kikötözve lenni és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó kikötözve lenni és miért jó kikötözni a másikat?

Figyelt kérdés
Az őszinte véleményetekre lennék kíváncsi, hogy a sub-ok miért szeretnek kikötözve lenni és kiszolgáltatottnak lenni, illetve a dominánsok is érdekelnek, hogy ők miért szeretik kikötni a párjukat😏

2019. okt. 25. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

ma 22:52


Engem különösebben nem tavar hogy hova pontoznak...

Ez egy oldal ahol x ember kérdez és y-z... Emberek válaszolnak.

Én most válaszoltam ahogy én gondolom és nagyivben lesz*rom hogy hogy pontoznak...

Nem verseny és nem dicsőség egy ilyen emberekkel megtömött portál dicsőséglistájának az élén lenni. Akinek nem tetszik a véleményem az az ő baja nem az enyém :)

2019. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

28f

Azért jó kikötözni mert akkor bármit megtehetsz vele, ha bekötöd a szemét akkor nem fogja tudni mi lesz a következő lépésed.Szeri tem vadító amikor egy magatehetetlen hölgy kiszolgáltatottan vonaglik.


Kikötözve: Nekem azért jó mert erősíti a bizalmat a másik iránt hiszen akkor nincs menekvés, Eddig soha sem használtuk a biztonsági szót! Egyébként pedig jó érzés amikor egy kicsit elengeded a gyeplőt és sodródsz a dolgokkal.

2019. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert felizgat, ha kiszolgáltatott helyzetben vagyok.

Én csak azt szeretem, ha engem kötöznek ki. Én eddig egyszer kötöztem ki egy pasit, de azt nem élveztem annyira mint mikor engem kötöznek ki.

l

2019. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán tudom ilyen plasztikusan megfogalmazni, mint néhány válaszoló fentebb. Meg a valóságban nem is érzem magam különösebben dominánsnak vagy szubmisszívnek. Viszont ettől még igaz, hogy alapvetően jó ötletnek tartom az egészet. Nekem például nő létemre a filmekben kifejezetten bejön egy kikötözött nő látványa, konkrétan fel tudok izgulni tőle. Tehát nem is kifejezetten a szexjelenettől, hanem már attól, amikor mutatják, hogy fekszik ott a csaj meztelenül, szorosan az ágyhoz kötözve, és még csak várja, hogy jöjjön végre egy pasi, aki majd magáévá teszi. Az ok emögött valószínűleg az, hogy a legtöbb nőnek egyszerűen jól áll ez a gyenge, magatehetetlen szerep. Még akkor is, vagy akkor talán még inkább, ha tudom róla, hogy amúgy magabiztos, határozott egyéniség, mégis jó látni kicsit gyengének, kiszolgáltatottnak látni. Meg persze azt is jó néz ki, amikor jön az erős pasi, és a nő átmenetileg kénytelen rábízni magát teljesen. :)
2019. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom ilyen szépen megfogalmazni, de én az a fajta alárendelt vagyok, aki amúgy az életben sem egy határozott személyiség. Nagyon vonz a dominancia és ennek ez egy gyönyörű megvalósulása a gyakorlatban. A férfi uralkodik felettem, én megbízok benne, átadom az irányítást és ő azt tesz velem, amit akar. Nála van a hatalom, az erő, ő dönt, nekem pedig minden pillanat meglepetés, ami nagyon izgalmassá teszi az egészet. Ő használja a testemet, de az élvezet közös.
2019. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az érzést körül lehet írni,és már meg is tették sokan.

Ha nem vagy elutasító a témával kapcsolatban,azt mondanám, át kell élni és akkor megérted-persze lehet,h valójában nem vonz az ilyesmi,akkor pedig nehéz lesz elmagyarázni.Én mindkét szerepet szeretem.Eddig egy lánnyal találkoztam,aki benne volt szintén a játékban oda-vissza.A legjobban azt szeretem,ha játék közben szerepcsere van,a fogvatartott kiszabadul,felülkerekedik és "megbünteti" a másikat azért,amiért ezt tette vele..

2020. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kötözve szeretek lenni, kötözni próbáltam, de nem volt elég hatásos és párom kiszabadult. Nehéz ezt megfogalmazni, engem teljesen felizgat, szívem majd kiesik úgy ver ilyenkor, ráadásul szemeimet is beköti így teljesen ki vagyok szolgáltatva, nem tudom mit kapok, kényeztetést, büntetést, alázást. Természetesen vannak játékszabályok amiket mindig betartunk.

25N

2020. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!