Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó kikötözve lenni és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó kikötözve lenni és miért jó kikötözni a másikat?

Figyelt kérdés
Az őszinte véleményetekre lennék kíváncsi, hogy a sub-ok miért szeretnek kikötözve lenni és kiszolgáltatottnak lenni, illetve a dominánsok is érdekelnek, hogy ők miért szeretik kikötni a párjukat😏

2019. okt. 25. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szexi egy megkötözött nő egyszerűen. 33F
2019. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
engem izgat a fájdalom amit a domináns lány okozni tud :) persze határokon belül
2019. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó a tehetetlenség érzése, és jó "küzdeni" a kötéllel, tudja, hogy hiábavaló
2019. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A tehetetlenség érzése az egyik legszörnyűbb dolog a világon. A kiszolgáltatottság az egy alap érzés, azt lehet párosítani szexualitással, de a gyökere ugyan az mint nem szexuális dolgokkal való párosítás esetén. Számomra az mindenképpen szörnyű érzés. Bármiről is legyen szó. Szerintem annak jó ez, aki úgy nőtt fel, hogy nem sűrűn tapasztalta az érzést.
2019. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#3al értek egyet, nagyon izgat a tehetetlen kiszolgáltatottság érzése, imádok rángatózni, tudva jól hogy esélyem sincs kiszabadulni, de azért elszántan próbálkozni.
2019. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kiszolgaltatottsag erzese izgat, hogy tudom nem tudok szabadulni es a partnerem rendelkezik velem. Gyakorlatilag barmit tehetne hisz nem tudok ellenkezni. Brutalis:D persze olyannal akiben megbizom! Egy igazi dom pasi nagyon lazba tud hozni, talan azert is mert az eletben nagyon hatarozott karakan no vagyok, iranyito tipus, a munkam is ilyen jellegu, vitatkozom egesz nap:D szoval a haloban ha ott van mellettem egy olyan pasi aki azt erzem eleg hatarozott ahhoz hogy en visszavegyek, az jo erzes. Ritka az igazan talpraesett pasi meg kell mondjam. En a sajat szemelyisegemmel nem tudok mit kezdeni igy olyan pasit kell keresnem aki ferfias es hatarozott, mert ha nem ilyen pasi van mellettemakkor azt erzem hogy nekem kell iranyitani mert kettonk kozul nekem megy jobban. Es igy ez baromi faraszto neha, jo lenne neha nonek lenni, gyengenek, sebezhetonek artatlannak. Na emiatt is lettemsub szerintem. Tudat alatt igy egyensulyozza ki a testem a szemelyisegem. Az agyban aztan igazan ki tudja mutatni egy pasi azt hogy mennyire dominans. Az eletben ez bizonyos szituaciokban mutatkozik meg inkabb. De a haloban egyertelmu. Es ez az erzes az amire brutalisan beindulok es vagyom. Viszont eleg keves ilyen pasi van. Legalabbis en szerintem csak egy igazi dommal talalkoztam aki azt az erzest tudta bennem kelteni amit szeretnek. Mondanom se kell hatalmas elmeny volt, 2 evig talalkozgattunk es a mai napig szinte csodalom es felnezek az illetore holott soha nem voltunk parkapcsolatban es talan teljesen nem is ismertem, eleg titokzatos es huvos volt de megis erzeki figyelmes es erdeklodo. Olyan hatassal volt ram nem csak az agyban de a szemelyisege is.. brutal. Adja isten hogy megelhessek valami ehhez hasonlot ujra. Talan azert nem volt szerencsem kesobb mert a hatarozottsagom miatt a domok lehet elkerulnek:D holott ha tudnak...
2019. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam kikötözve de nagyon vonz a dolog.Talán a kiszolgáltatottság érzése miatt.

N

2019. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Jó dolog kikötözni egy nőt mert onnantól elszabadul egyfajta birtoklási vágy.

Amikor tudod hogy nem menekülhet és tudod hogy bármit megtehetsz vele hiszen nem tud szabadulni.

Ez egyfajta eufória mikor letakarod a szemét és elképzeled hogy pattanásig feszülve várja hogy mikor és mit kezdessz vele.

Kicsit játszol vele akkor megnyugszik és vársz pár percet a csendben hogy újra érezd ahogy a bizonytalanság miatti pánik amit a nő érez megülje a levegőt a szobában. Újra hozzáérsz és mint egy hangszert, finomra hangolod és megvárod mog újra kicsit talán megnyugszik mielőtt rámozdulsz a testére hogy többször is magadévá tedd, úgy hogy még te sem és ő sem tudja hogy mikor lesz vége ennek.

Amikor szex közben tudod hogy ovatosnak is kell lenned mert esetleg túlfeszülhet a kötél és sebet ejthetsz rajta a pillanat hevében és szinte ugyanettől retteg ő is mert hiába élvezi az aktust, ahogy több helyen is stimulálod az erogén zonáit, tudja, hogy akár komoly baj is történhet...

Kicsit olyan érzés, mikor az őz tudja már hogy csapdába esett de nem tudja hogy honnan fog ugrani a farkas...

Ez egy gyönyörű rettegés mindkét oldalról

2019. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, főleg a hosszúakat😊 mindenkinek ment zöld kezecske😊 és még várom a további kommenteket is😇
2019. okt. 25. 22:46
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8ast nem tudom miert pontoztak igy le. Szivembol szolt:D na o erti mi a lenyeg.. (6voltam)
2019. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!