Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném kikötözni a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kikötözni a párom az ágyhoz, ő is benne lenne, de tudnátok pár ötletet adni?

Figyelt kérdés
Félreértések elkerülése végett én vagyok a lány. :D Szóval már egy ideje nagyon foglalkoztat ez az egész, de nem tudom mennyire tudnám átvenni a domináns szerepét. Nyilván vannak ötleteim, hogy hogy fogom csináni, inkább az bizonytalanít el, hogy félek, hogy nem úgy sül el ahogy terveztem. Végigcsókolnám az egész testét, húznám az agyát azzal, hogy nem érek hozzá, ilyen ötleteim vannak. Arra is gondoltam, hogy sztriptízelek neki, csupán a tánctudásom az nagyon a béka segge alatt van, és ennél fogva nincs elég önbizalmam ahhoz, hogy ezt megtegyem, szóval ezt elvetem. :D Aki már próbálta, ellátnátok néhány ötlettel kérlek?

2018. márc. 2. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Megvannak még balra az ágytól a szekrényben a sálak?
2018. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még a táncihoz sincs önbizalmad, akkor, hogy leszel hitelesen domináns? Fogd meg a tökét , húzd oda az ágyra a farkánál fogva, majd kötözd ki a fenébe és lovagold meg kőkeményen.
2018. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az más. Elég sokáig fejlesztésre szorult a koordinaciom, ami ma mar nem latszik semmilyen szinten, rendszeresen sportolok is, csak az ilyen összehangolt mozgás mint a tanc nem igazan megy. :D Mondjuk az mar inkabb amiatt, hogy amig tancoltam gyerekként akkor se ment, azóta meg nem is erőltettem.
2018. márc. 2. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha nem kapsz szívinfarktust közben.
2018. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RRR ***** válasza:

ülj az arcára ,abból sose lehet baj

..

2018. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A másik részhez szólnék hozzá, vagyis a tánchoz.


Az én mozgásom is rémes volt 18 éves koromig. Jártam balettre, aerobicra, társastáncra, mindenfajta táncra. Nem ment, sosem sikerült elkapnom a ritmust.


Aztán 18 éves koromban valami gagyi mesében vagy filmben volt, hogy a mozgás az ember fenekében van. Hát igaz volt.


Ráztam a fenekem, és sikerült ráéreznem végre. Az ilyen lépegetős táncok még most sem mennek, csak a sima szexizés akármilyen zenére, vonaglok csavarom és rázom a testem, szóval a sztriptíz már sima ügy.


Próbáld ki, valami ritmusos zenére, kis terpeszben rázod a feneked, csak a saját súlyától rezegtesd, ne ilyen twerkelős izommunkát végezz, aztán már jön a többi magától és meg is van a sztriptíz.

2018. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 4. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!