Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, férfiak! Tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, férfiak! Tudnátok valami ötletet adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 18 éves lány vagyok, még szűz, és már 3 hónapja együtt vagyok egy 30 éves férfival, akit szeretnék valamivel meglepni, de még meztelenül sem látott engem és hát nagyon szégyenlős vagyok.

Tudnátok adni valamilyen tanácsot, vagy ötletet a szégyenlősségemre és, hogy hogyan, mivel lepjem Őt meg?


A válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. dec. 30. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy pohár jófajta bor, vagy pezsgő.

Oldja a gátlásokat, de az eszednél maradsz.

2017. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1, Köszi! Na és szerinted mivel lepjem meg?


Ja és szerintetek nagy baj lenne, ha nem lenne orál a részemről?

Nem arról van szó, hogy undorodnék tőle, csak nekem ugye Ő az első kapcsolatom és még nem pettingeltem senkivel sem és nekem ez a tempó már túl gyors lenne.

2017. dec. 30. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a bor amit az első is nem éppen rossz ötlet. tudd meg milyet szeret, édes-száraz-fehér stb...

Hivd fel magadhoz, de akár nála is jó, mindegy. Küld ki a szobából, te addig gyorsan vetkőzz meztelenre és bújj a takaró alá. Igy meztelen is vagy és takarva is. Majd ha befekszik melléd rájön a szitura. Egy két csók, tapi és majd a helyzet adja magát. Nem muszáj egyből dugni, bár ennyi idő után már kijárna neki egy punci. De lehet csak játszadozni is, orál ide oda, csak petting és majd legközelebb szex, döntsd el, de ameddig csak halogatod addig kimaradsz a jóból.

2017. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy 30 éves pasit már nem sokáig fogsz tudni megtartani, ha nem adod magad...
2017. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy kellemes estével. Szerezz valami szexi alsóneműt aztán hajrá. Amúgy meg nincs mit szégyellni, hidd el, rajtad kívül minden más lánynak ugyanaz van a lába között, és valszeg a 30 éves pasi sem fog meglepődni, hogy mi van ott.
2017. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pont elég meglepő, hogy szűz vagy.

Ha tudja akkor semmi extrát nem vár tőled.

2017. dec. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!