Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Autóban melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autóban melyik a legjobb elhelyezkedés egy szexszuális együttléthez? Ki van alul, ki felül vagy oldalt? Ha tudtok ötletet, hamar írjatok. Úgy írjátok le, hogy meg is értsen. Kösz.

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a központozást, az az egyik legjobb póz autóban.
2017. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Írj be a google-be egy i betűt, tegyél utána három darab x-et. Keresd meg A-Z között a c betűt a jobb felső sarokban. Nyomj rá arra, hogy "car".


:)

2017. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy a pasim ül a hátsó ülésen, én meg neki háttal kicsit előrehajolva lovagolok.
2017. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és vagy ő van terpeszben vagy én
2017. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a párom terpeszben, ráülök előredőlök és mozgatom a csípőmet amilyen gyorsan csak tudom, vagy a másik póz hogy ő összezárja a lábát és háttal széles terpeszben lovaglom
2017. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs lehetőség ledönteni a hátsó üléssort, amivel gyakorlatilag franciaággyá alakítható az autó, akkor a legideálisabb, ha a nő van felül és lovagol.
2017. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ülünk hátul, terpeszben és lovagolok a pasin. Így szoktam általában
2017. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hatso ulesen lovaglo elolrol, hatulrol. A csaj hosszara lefekszik a hatsoulesen, egyik labe terdben felhajtva a masik lelog az ulesrol es te hegye mesz. Misszionarius utanzat ez. Utana a csaj egyik labbal felterdel a hatso ulesre kinyomja a segget es te hatulrol beteszed.
2017. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elölről: A nő a kellemesen meleg motorháztetőn fekve, a férfi szemben áll vele, ha alacsony, akkor valamire rááll. Hátulról: A nő az ülésen térdel, a férfi kívül áll, ha alacsony, ez esetben is valamire rááll.
2017. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!