Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Kikötözős játékban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kikötözős játékban kinek mi lenne a leizgalmasabb, legizgatóbb "koreográfia"? Ti vagytok kikötözve. Mivel tudna a nő a leginkább felizgatni, hogy szeretnétek (elejétől a végéig)?

Figyelt kérdés
Ilyesmit is írhattok, hogy legyen-e pl.szexi fehérnemű (fűző, harisnya), legyen-e bekötve a szemetek, legyen-e zene közben, vagy bármi, ami erről eszetekbe jut.
2018. nov. 1. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Igen szeretem, ha bekötik a szemem. A fülembe füldugó tesznek. Így semmit sem látok és hallok abból ami körülöttem történik. Gúzsba kötnek, jó szorosra, hogy ne tudjak mocorogni. Vagy a lábamnél fogva fejjel lefelé lógatnak. Így fellógatva csapkodnak csalánnak, locsolnak slaggal, ostoroznak, elektromos sokkolóval gyötörnek.

Igazán mindegy, hogy a domina mit visel, mert úgyse látom, de mégis izgató ha a domina is levetkőzik.

2018. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1, ez nagyon beteg volt :D:D:D A kezdeti mosoly átváltott nálam ilyen "wat?" fejre.


25/L

(hagyok itt egy kommentet, kíváncsi vagyok a válaszokra)

2018. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2-es! El tudod képzelni, hogy így gyötörsz egy férfit, akinek ez bejön?
2018. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem leginkább az arcraülés izgatna, a kényszernyalatás, illetve a légzéskontroll.
2018. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki olyan esetleg, aki nem domina nőre vágyik, csak "szimplán" arra, hogy izgassák?
2018. nov. 1. 15:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagyis egy ilyen férfi válaszára lennék kíváncsi. Nem domina, nem szado-mazo, csak normális keretek között.
2018. nov. 1. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szexi fehérneműben masztizzon előttem.

Ha kicsit simogat akkor azt hiszem lesz valami ehelyett nézhetem ahogy magával játszik. Aztán megkegyelmez és kielégít.

2018. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, ez jó ötlet! :)
2018. nov. 1. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. megkötözhetné a kezeim,lábaim is,bekötné a szám is és kicsit olyan foglyul ejtettre venné a figurát,eljátszana a testemen a nyelvével,de sokáig nem menne lejjebb.Aztán a kezeivel izgatna,simogatna és a végén elkedzene ingerelni az ágyékával is,végül jól meglovagolna,leszorítva a nyakam az ágyon.
2018. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!