Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom azt akarja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt akarja, hogy kikötözve szexeljek vele, ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés
Azt szeretné, ha kikötözném az ágyhoz és úgy dugnám meg. Főleg lányok véleményét várom. Mire figyeljek, aki csinált már ilyet, mi a tapasztalata? Mi az ami még bele fér? F
2018. jún. 21. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

mindenkinek más fér bele, előtte egyeztessetek,hogy mit szeretne pontosan. nálam belefér a pofozás, fojtogatás, fenekelés (nem brutális módon azért), vad szex, csúnya beszéd stb. de lehet neki ez már sok. kérdezd meg tőle. legyen egy "jelszó" amit mond,ha esetleg le akarna állni

22/L

2018. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Mi sállal próbáltuk elsőre az is jó lehet, csak nehéz megkötni úgy, hogy ne csússzon ki a kezem. :D Kötél viszont nagyon bevágna.

Mi először úgy csináltuk, hogy a hátamon feüdtem, a kezem az ágy fejtámlájához volt kikötve kétoldalra, és a szemem is be volt kötve. Indítasz egy jó kis orállal, felizgatod amennyire csak tudod aztán szexeltek. Én kifejezetten szeretem a vadabb szexet így párom úgy csinálta. Nekem belefér a hajhúzás, harapás, ütés (tenyérrel comb, fenék, cici) karmolás is, de te ismered barátnőd. :)

2018. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyeld a a reakcióit olvas a testéből kommunikáljatok

És ha azt mondja állj le akkor tényleg állj le mert akkor tényleg baj van

24N

2018. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találjatok ki egy biztonsági szót, amit ha kimond, akkor teljesen leálltok. Egyébként előre meg kell beszélni, hogy hol vannak a határok, mennyire lehet elmenni.
2018. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!