Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarna minden pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarna minden pasi megdugni?

Figyelt kérdés

Harminckét évesen határozottan állíthatom, hogy kinőttem a pasihülyítős korszakomból. Soha nem öltöztem kihívóan, ribisen, inkább sportos elegáns a stílusom. Nem rakok ki semmit a kirakatba, de persze igyekszem nőiesen öltözni.

A tizenhét éves hülyegyerek "Helló szöszi.."-jétől kezdve az ügyfelek nyílt ajánlatain át van minden. Ma egy öreg bácsi megfogta a seggem. Már lendült a tenyerem, de amikor megláttam lefékeztem mert féltem, hogy meghal ha megcsapom.

Semmi tisztelet nincs a férfiakban? Ennyire baromi egyszerű szinten tudnak csak működni? És nem érzik, hogy ez milyen baromi gáz??



2019. okt. 17. 22:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
61%

Azért azon ne lépjünk túl ilyen nagyvonalúan, hogy valójában minden a kérdező által említett viselkedés, zaklatás vagy nemi erőszak (ha a seggére csap, az is bőven az jogilag). Aki úgy gondolja, hogy erről bármilyen formában is a kérdező tehet, az kb olyan szinten áll agyilag mint egy marék lepke. Bárhogy is öltözik, bárhogy is viselkedik, az nem lehet indok semmi ilyenre!!!

Amúgy egy szép nőnek nem kell kihívóan öltözni sem, hogy vágyat ébresszen. Ha van stílusa, egyénisége, az már önmagában is elég! Én lány létemre is többször fordultam már nő után, mert annyira szép volt, pl egy szolíd elegáns ruhában, sugárzott róla a nőiesség, a harmónia...

Szóval nem nagyon tudsz ezzel mit kezdeni. A szépséd ne fedd el! Ha a munkád során kerülsz ilyen szitukba, keress másikat, ne járj tömegközlekedéssel. 😘

2019. nov. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
31-es, hány éves vagy? 20?
2019. nov. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
81%
#32 Mit számít az? Jól írta!
2019. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
Annyit számít, hogy éretlen gondolkodás. De gondolom te is egykorú lehetsz vele. Megerősítitek egymást a hülyeségben.....
2019. dec. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
15%

#34

Mégis mi az éretlen benne szerinted???

2019. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
74%

Akarna a fene. Nagyon sokra tartod magad már csak az alapján is ahogy kiírtad a kérdést. Én pont a hozzád hasonló nőket szeretem szívbedöfően elhajtani magam körül.

Buta liba

2019. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
19%

36. Mármint ha szóba állna veled...

😆😆😆

2019. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
37.-es, ó hát persze. Epedezünk érte, hogy az ilyen nők "szóba álljanak velünk". 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2019. dec. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!