Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarna minden pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarna minden pasi megdugni?

Figyelt kérdés

Harminckét évesen határozottan állíthatom, hogy kinőttem a pasihülyítős korszakomból. Soha nem öltöztem kihívóan, ribisen, inkább sportos elegáns a stílusom. Nem rakok ki semmit a kirakatba, de persze igyekszem nőiesen öltözni.

A tizenhét éves hülyegyerek "Helló szöszi.."-jétől kezdve az ügyfelek nyílt ajánlatain át van minden. Ma egy öreg bácsi megfogta a seggem. Már lendült a tenyerem, de amikor megláttam lefékeztem mert féltem, hogy meghal ha megcsapom.

Semmi tisztelet nincs a férfiakban? Ennyire baromi egyszerű szinten tudnak csak működni? És nem érzik, hogy ez milyen baromi gáz??



2019. okt. 17. 22:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
27%
Én csak cumiztatni szeretnélek.
2019. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
56%

Rossz a kérdés!

Én is kérdezhetném minek egy nőnek 50-100 pár cipő. Ugyanazért amiért mi szexelni akarunk. Birtokolni akarjuk mint ti a cipőket.

Ezek után várom hogy milyen alantas lény vagyok aki targyiasitja a nőket.

De a világ így működik. Ti sem azért nézték egy férfira mert rá van írva a homlokára hány diplomája van.

2019. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
29%
Én is megdugnálak
2019. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
81%

Egyes pasiknak tényleg az a fontos hogy lyuk legyen...a viselője mindegy hogy ki.

Van egy pár ism...

Komoly kapcsolatban élnek, de oda merik mondani a lánynak hogy akarsz dugni cicám?

Vagy ha éppen távol vannak a parjuktol , nézik az utcán a popsikat.

Valóban durva. :(

2019. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
95%

Pontosan ugyanazért akar minden pasi dugni elsődlegesen mint amiért minden nő hajlamos érzelmileg kicsinálni/kisemmizni a férfiakat.


Most hogy a kötelező agresszív sztereotípiák által ihletett baromságokon túlvagyunk válaszolok is.


Hidd el ezek szimplán csak hülyék. Nem attól azok mert férfiból vannak csupán szeretnek nagy arccal lenni és ez náluk szexuális zaklatában/ajánlattételben nyilvánul meg. Nyugodtan nézz körül ha mész az utcán. Azok akik nem tesznek ilyet mert tudnak viselkedni nap mint nap elmennek melletted miközben észre sem veszed hogy ott vannak mert ugyanolyan hétköznapiak mint te.

2019. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
64%
Vagy kamu kérdés, vagy rém büszke vagy magadra. Az jön le a stílusból. Hogy így magasabban érzed magad emiatt. Vagyis azért, mert ez alkalom a visszautasításokra.
2019. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván jó csaj vagy és tetszel nekik. A pasik nagy része sajna tényleg csak így működik. És ja! Nem érzik hogy gáz. Menőnek és viccesnek gondolják amiben azt is belegondolják, hogy téged beindít. Ez ilyen.
2019. nov. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonymousreview60 ***** válasza:
71%

Kérem, ha lehet, ossz meg fotót az arcod nélkül, tipikus öltözékben.


Kérdező, van olyan testalkat, és ami még fontosabb: kisugárzás, ami tkp. ellenállhatatlan a férfiaknak/hímeknek, és még a daróczsákból készült ruhán is átsüt. Christina Hendricks is ilyen. Ez ellen csak úgy tehetsz, ha:

1. Nagyon konzervatívan öltözöl. (De ha ez nem a stílusod, akkor ne tedd.)

2. Megváltoztatod a testtartásodat, a gesztusnyelvedet a hétköznapi (tehát a nem-társkeresős) helyzetek tekintetében. Feszesebbé, távolságtartóbbá teszed, és ezzel érdemben csökkentheted a kellemetlen helyzetek gyakoriságát. Ez gyakorlást igényel. Csak vigyázz, nehogy annyira beragadj a szerepbe, hogy aztán már ki sem tudsz belőle lépni.

2019. nov. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
19%

Először is, kicsit túl gondoltad ezt. Hogy mennyire vagy ribis, azt nem fogod magadnak (se nekünk) bevallani.

Az hogy kikezdenek veled oka van. Valamit te csinálsz úgy, hogy ezt váltod ki még az öreg faterban is. De nyugi, nem vagy annyira jó csaj.

A másik, hogy ugye, vásárlói réteg mindig alkalmazkodik a kínálathoz. Na most is ez van. Mivel rengeteg ribi, így nagy számok törvénye alapján, téged is ide sorolnak ránézésre. ( Most visszacsatoknék az előbbi gondolat menetemre, te váltod ki...)

Végül a válasz; de van tisztelet! Csak 1, nem mindenki érdemli ki (ismét: te váltod ki, illetve nem váltod ki) 2, akik tisztelnek, tisztelnének, azokat észre sem veszed. Mert ilyen vagy.... 😔

2019. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
38%
Nem értem, hogy miért nem lehet a GyK-t moderálni, és miért kell minden témának szabályosan a szartengerben úszkálni a sok bunkó miatt, ahelyett, hogy normális beszélgetések születnének egy feldobott témára. Esküszöm, ez látlelet
2019. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!