Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarna minden pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarna minden pasi megdugni?

Figyelt kérdés

Harminckét évesen határozottan állíthatom, hogy kinőttem a pasihülyítős korszakomból. Soha nem öltöztem kihívóan, ribisen, inkább sportos elegáns a stílusom. Nem rakok ki semmit a kirakatba, de persze igyekszem nőiesen öltözni.

A tizenhét éves hülyegyerek "Helló szöszi.."-jétől kezdve az ügyfelek nyílt ajánlatain át van minden. Ma egy öreg bácsi megfogta a seggem. Már lendült a tenyerem, de amikor megláttam lefékeztem mert féltem, hogy meghal ha megcsapom.

Semmi tisztelet nincs a férfiakban? Ennyire baromi egyszerű szinten tudnak csak működni? És nem érzik, hogy ez milyen baromi gáz??



2019. okt. 17. 22:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
18%
Miért zavar ha fogdossák a feneked?
2019. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Mert csak. Hülye...
2019. okt. 17. 23:56
 13/38 anonim ***** válasza:
95%

A nőket két dolog tudja zavarni: ha mindenki meg akarja őket dugni, vagy ha senki nem akarja. A tréfát félretéve a gond ha olyan akar akit nem kívánsz.

Bunkók meg mindenhol vannak, akik mindenhol, minden csinosabb nőnek beszólnak, próbálkoznak, a még bunkóbbak meg fizikailag inzultálnak is. Utóbbiaknál lendítsd csak nyugodtan a kezed, megérdemlik.

2019. okt. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
29%

Csak az a gáz amit te annak gondolsz.

Ha öreg leszek és ilyet teszem ezek szerint semmi bajom nem lesz.

Mi férfiak és emberek különbözőek vagyunk,nem csak olyan emberek vannak akikkel te találkozol és ilyeneket csinálnak, nyilván való ez elő szokott fordulni,kit hogyan nevelnek?

2019. okt. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem elterjedt a híred. Azért.
2019. okt. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
43%

Elegge ontelt lehetsz, ha azt hiszed ez azt jelenti, hogy minden ferfi meg akar dugni. A ferfiak szeretnek jatszadozni, minden tovabbi cel es hatso szandek nelkul. Van most pl egy munkatarsam akivel allandoan igy incselkedek (megcsapom a feneket papirral stb), de ha fizetnenek sem dugnam meg, csak szorakozok vele.

Miert hiszi ezekre minden no, hogy meg akarjak dugni? Nem egyszer utasitottam vissza not, hogy en csak jatszottam vele, ok meg mar pattantak volna az olembe.

2019. okt. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
12%
Utolsónak igaza van. Lehet nem akarnak megdugni, csak ki akaak nyalni. Vagy leszopatni. Esetleg popsiba dugni. Akkor mégis csak meg akarnak dugni. Jól bevágni neked. Úhhh most én is megkívántalak. Van barátod egyébként cicalány?
2019. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
25%
Én elèg fiatal vagyok még, és a véleményem nekem is ez. Nem a kapcsolataimból indulok ki, hanem a hétköznapi ingerekből. Nem tudok egy férfi szemébe sem nézni több mind 3 mpt az utcán mert már fütyűl. Sétàl az apa a felesége mellett babakocsit tologatva és úgy néz, hogy esik ki a szeme. Undorító.
2019. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
63%

Agresszivan gondolkozol, es nem esszel. A sex a non mulik mindig. Ha a no akar szexelni, akar mikor talal maganak partnert. Most hatarolodjunk el a minosegtol meg inteligenciatol, meg hasonloktol, magaban a dolog a non mulik. Egy ferfinak harcolni kell, hogy egy no beleeggyezzen a sexbe vele. Innentol kifolyolag egyszeru a keplet, a ferfinak hajtani kell a noket ha sexelni akar. Es csak minden x-edik (4. Vagy 7. Vagy akar 20. ) csaj egyezik bele. Ugy hogy ha nem probalkoznak, nem dugnak. Ezen nem kell felhaborodni.


Az mar mas teszta, hogy nehany ferfitarsam bunko. Jo, ilyen seggfogdosasokat en is elitelek persze. BtW en a helyedben az oreg bacsit is felpofoztam volna. Ha a gyerekeknek csokolomot illik koszonni az oregeknek meg magazni, akkor egy no ugyan olyan joggal utheti meg, ha megfogja a feneket. :D

2019. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
Még most sem értem mi a baj azzal, ha megsimogatja valaki a popsiját. Nem a melleit markolássza.
2019. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!