Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarna minden pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarna minden pasi megdugni?

Figyelt kérdés

Harminckét évesen határozottan állíthatom, hogy kinőttem a pasihülyítős korszakomból. Soha nem öltöztem kihívóan, ribisen, inkább sportos elegáns a stílusom. Nem rakok ki semmit a kirakatba, de persze igyekszem nőiesen öltözni.

A tizenhét éves hülyegyerek "Helló szöszi.."-jétől kezdve az ügyfelek nyílt ajánlatain át van minden. Ma egy öreg bácsi megfogta a seggem. Már lendült a tenyerem, de amikor megláttam lefékeztem mert féltem, hogy meghal ha megcsapom.

Semmi tisztelet nincs a férfiakban? Ennyire baromi egyszerű szinten tudnak csak működni? És nem érzik, hogy ez milyen baromi gáz??



2019. okt. 17. 22:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%

Azt hiszik gondolom h ha ilyeneket szólnak be, vagy csak random megpaskolja a feneked akkor téged az beindít, és azonnal leakarsz velük feküdni.

De nézd a jó oldalát. Sok férfi kívánatosnak tart még téged.

L

2019. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
14%
És mi lett az öreggel a vége? Letérdeltél legalább?
2019. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
68%
Nem érzik. Sőt szerintük menő is. Szerinted miért nem? ;)
2019. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem minden pasi ilyen. Pl én sem. Sosem molesztáltam senkit. (50 éves vagyok). Bízok benne, hogy nem is fogok. Bunkóságnak tartom.
2019. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#2 Pont olyan sötét vagy mint amilyennek szándékosan mutatod magad. ;)
2019. okt. 17. 22:48
 6/38 Noren1989 ***** válasza:
33%

Nincs, persze, hogy lenne.

Mminden férfi csak baxni akar, főleg a te kikerekedett púzódat.


Jó, noshát, ez az, amit te tapasztaltsz.

Én pl nem ilyen vagyok.

Nem ismersz, ergo a szemedben nem tartozok minden pasi közé.


TÁÁÁÁDÁÁÁÁÁÁ

2019. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
88%
Azert van mert nagyon sok 30 as 40 es nő könnyen kapható. Tapasztalatból mondom. Elég sokat randiztam ebből a korosztályból míg megtaláltam az igazit. A legtöbb nő akinek bejöttem az első randin lepippantott, pedig nem voltam nyomulós. A második randin minden nővel volt szex is. Nem véletlenül tesznek ajánlatot. Aki csa szexre hajt nem vesztegeti az időt udvarlással.
2019. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
44%
Hogy lehet ilyen hülye kérdést feltenni? A kutya ugat, a macska nyávog, a férfiak dugni akarnak. Igazából te nem tudod frappánsan/humorosan kezelni az ilyen helyzeteket.
2019. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
A primitív gondolkodás/viselkedés nem vicces. Ha meg úgy kezeltem, azt bíztatásnak érezte a jóképességű hozzád hasonló...
2019. okt. 17. 23:22
 10/38 anonim ***** válasza:
68%
Viccesen is értésére lehet adni, hogy kopjon le.
2019. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!