Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összevesztem a barátommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal a szexen és adott egy pofont?

Figyelt kérdés

Nem szexeltünk kb két hete, egyszerűen nincs erőm és kedvem se, de azelőtt sokat csináltuk és mondtam neki hogy pár nap és visszaáll a régi kerékvágás de addig hagyjon ezzel, az új munkától egy zombi vagyok, csak aludni járok haza. És azt mondta tuti megcsalom, meg önző vagyok én meg nagyon kiakadtam, fáradt és ideges vagyok amúgy is, mondtam neki hogy ő az önző és ha nincs rám tekintettel menjen kurv%zni és ne engem zsaroljon hogy pl ha nincs szex akkor reggel nem visz el (pedig megígérte és ezért mondtam le a másik fuvarom). És annyira összekaptunk hogy adott egy nagyon nagy pofont, látszik is a helye még pedig tegnao délután volt.

Barátnőmnek meséltem és szerinte igaza van, két hét szex nélkül az két hét szex nélkül, örüljek ha nem dugott félre és inkább az én helyrerakásommal foglalkozik.

Most kinek van igaza?

20L


2019. szept. 29. 23:28
1 2 3
 21/22 Bence_ ***** válasza:
0%

Tök 8 kinek van igaza.

Amúgy mindenkinek igaza van.

A te életedben legyél te a lényeges.

Neked ez így jó, teszik ha vernek, ha empátia mentesen követelnek tőled dolgokat?

Önértékelésed rakd rendben, mert addig sok "pofonba" fogsz belelépni.

2019. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia! Minnél hamarabb hagyd ott, azt a tetvet.
2019. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!