Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összevesztem a barátommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal a szexen és adott egy pofont?

Figyelt kérdés

Nem szexeltünk kb két hete, egyszerűen nincs erőm és kedvem se, de azelőtt sokat csináltuk és mondtam neki hogy pár nap és visszaáll a régi kerékvágás de addig hagyjon ezzel, az új munkától egy zombi vagyok, csak aludni járok haza. És azt mondta tuti megcsalom, meg önző vagyok én meg nagyon kiakadtam, fáradt és ideges vagyok amúgy is, mondtam neki hogy ő az önző és ha nincs rám tekintettel menjen kurv%zni és ne engem zsaroljon hogy pl ha nincs szex akkor reggel nem visz el (pedig megígérte és ezért mondtam le a másik fuvarom). És annyira összekaptunk hogy adott egy nagyon nagy pofont, látszik is a helye még pedig tegnao délután volt.

Barátnőmnek meséltem és szerinte igaza van, két hét szex nélkül az két hét szex nélkül, örüljek ha nem dugott félre és inkább az én helyrerakásommal foglalkozik.

Most kinek van igaza?

20L


2019. szept. 29. 23:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gyorsan szabadulj meg a barátodtól de ami fontosabb a baratnődtől is
2019. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Egy munkahely sem ér annyit, hogy tönkre vágd miatta a magánéleted.

A pofont persze nem tartom vállalhatónak.

Szerintem rosszul kezelitek mindketten a helyzetet.


Te is átléptél egy határt a veszekedés közben, ő meg nem igazán türelmes veled és zsarol a szexszel, kb ennyit látok bele ebbe.

Nőjetek fel.

2019. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha barátod esetleg félredugna, tuti a barátnőddel teszi majd...
2019. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
A kapcsolatok 95%-ban ez megy. Adok-kapok. Miért vagy meglepve?
2019. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen nem férfi hanem egy féreg

Pofozza a jó édes anyját Ne téged

Dobsz ki. Nyomorult az ilyen

N

2019. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

:o

És még együtt vagy a barátoddal ezek után?

hisztizik, nem érti meg h fáradt vagy, és még meg is pofoz?

Nyilván neked van igazad. A bnőd is egy pcsa.

2 hét nem a világ vége. Mások hónapokig nem tudnak szexelni.

Én biztos kiadtam volna a pasid útját már, h tudja hol a határ.

2019. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

Most mindenki nyomja majd a lepontot, de ...


Figyelj, valószínűleg már extrém puncihiánya van, nem lát jó ideig, féltékeny... és erre te elküldöd kvázni?

2019. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Szakíts vele!! Mi az hogy felpofoz?? Ha nincs rád tekintettel mehet a fenébe! Lesz más aki megbecsül
2019. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

És te még azon gondolkozol, hogy kinek van igaza?

Egy olyan ember, aki képes fizikai erőszakot alkalmazni, nem alkalmas kapcsolatra. Az már csak "apróság", hogy egy önző gyökér, aki csak magára gondol.

Ha van egy kis eszed, holnap már nem nevezed a barátodnak.

2019. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Most "csak" pofont kaptál mert követelte a szexet, pár év múlva majd kékre-zöldre ver, kiveri a fogaidat mert nem az lesz vacsorára amit szeretett volna - te meg majd a barátnőddel bólogatsz, hogy igen végül is miért azt főzted?

Mielőtt szabadulj meg mindkettőtől - a pasidtól és a "barátnődtől" is. Ha barátnődnek ez elfogadható, akkor álljon össze a fickóddal és verje őt tovább.

2019. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!