Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te a számodra megfelelő ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te a számodra megfelelő ember mellett vagy?

Figyelt kérdés

Az én történetem: Én szakítottam a lánnyal, akibe szerelmes voltam. Nagyon megbántotzamtam. Szexuális téren voltak problémák. Illetve megelégedett azzal, ami volt, nem tett semmiért.

Soha nem csaltam meg, de elhagytam egy lányért, aki több szexet ígért, társasági életet, újdonságokat. Ez az új lány szép, okos, vicces, életvidám és egy vadmacska az ágyban, de nem tudom elengedni magam mellette. Pont az előző lány miatt, akibe igazán szerelmes voltam/(vagyok). Akitől pár év múlva gyerekeket akartam.



2019. szept. 24. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén egyre inkább úgy érzem, hogy igen
2019. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Egyedül vagyok. Nem tudnám elképzelni, hogy kapcsolatban éljek
2019. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Részben igen, részben nem.
2019. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LazyJones ***** válasza:
Szerintem igen. Hosszú évek óta most először érzem azt, hogy a párom ténylegesen a párom, és nem "csak" a barátnőm. Mellette önmagam lehetek, kiegészítjük és inspiráljuk egymást.
2019. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Közel húsz éve élek együtt a párommal, van két gyerek, de még mindig nem tudom a választ. De ez nem olyan mint nálad, nincs másik nagy Ő sem.
2019. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsoltmester ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva van. Eddig voltam olyanokkal akikkel megelégedtem azzal ami van.Sosem csaltam meg senkit,de az exemnél már 2 hónapja beszéltem azzal a lánnyal skypon akit 10 éve nem tudtam kiverni a fejemből(csak a farkamból). Az exem sokszor szakítani akart velem,de én mindig rábeszéltem,hogy maradjunk együtt egészen az utolsó 2 hónapig amikor már szinte vártam hogy kidobjon és már nem akartam én sem vele maradni. Szóval akivel most vagyok az egy beteljesült régi szerelem. Mindketten más utakon jártunk,de nyilván csak nyomorékok voltunk,hogy másokkal butáskodtunk. Most viszont akkorákat élvezek mint egy kamion és olyan dolgokat csinálunk amikről nem is tudtuk,hogy szeretjük. Rothadjon ki a szívünk,ha ezt a kapcsolatot feladjuk. Ámen.
2019. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!