Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat mellett randi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat mellett randi?

Figyelt kérdés
Ebben a viszonyban én lennék a lány. Nem érzelmi alapon vagyok együtt a sráccal,ha találnék olyat,aki komolyabban is érdekel,akkor egyből lezárnám és úgy ismerkednék. A napokban viszont kiderült,hogy a srác találkozott párszor egy lánnyal és reméli lesz több is. De eddig semmi komoly az állítása szerint nem történt. Utána is keresett engem és a beszélgetésünk során véletlenül derült ki.Kicsit kiakadtam neki,hogy ez nekem bántó lenne,ha a lány helyében lennék. Vagy csak én reagáltam túl ezt? Sajnos a lelkiismeretem nem hagy nyugodni.
2019. szept. 20. 07:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
0%
Még csak most ismerkedik... SZtem az elején még belefér.
2019. szept. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Értem. Én mindenesetre kiszállok ebből a kapcsolatból. Engem bántana a dolog. Bár nem tudom,hogy a lány mit érez,mit szeretne.
2019. szept. 20. 08:06
 3/40 anonim ***** válasza:
64%

Csajszi

Szexkapcsolat az nem párkapcsolat.

Veled csak dug. Ezt fogadd el

Ez mellett randizgat komoly szándékkal ,ismerkedhet és dughat más lányokkal . Ugyan ez vonatkozik ràd is pasiz nyugodtan ....

De ha duzzogsz meg szarul esik féltékeny vagy . Akkor neked nem való a Szexkapcsolat


N

2019. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Hidd el,felfogtam hogy miről szól.:D

Egyéjszakásnak indult,mert még szerettem és hiányzott az exem. Tudom,hogy csak a szex miatt járunk össze. Tudom,hogy ismerkedhetek is mellette. De nagyon se energiám,se kedvem most keresgélni és újra pofára esni,mert nagyon nehéz időszakom van most.:)

Van egy srác,akivel többet is el tudnék képzelni. De ő valószínűleg csak az este befejezését tervezi/tervezte velem. Ezt meséltem el a szexkapcsolatomnak mikor utoljára találkoztunk. Utánam hívta el a leányzót egy randi félére. Majd pár napra rá ismét találkozott volna velem. És ismétlem,hogy nem duzzogok,nem vagyok megsértve,hanem a lelkiismeretem nem hagy nyugodni. Ennyi. Ezért kérdeztem rá,hogy mi ilyenkor az illendő.:)

2019. szept. 20. 08:36
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

A szexkapcsolat az, ahol aztán tényleg mindkét fél azt csinálhat amihet csak kedve van, bármikor lehet máshoz kedve, szeszélye, mint pár nappal korábban.


Semmi magyarázattal sem tartozol a srácnak, ha nincs kedved már összejárni vele azután, hogy egy másik csajjal randizik.

De magyarázatot is adhatsz, ha éppen kedved van, akár azt ami tényleges ok, akár mást is helyette.


Egyébként szerintem teljesen rendben van az, ha tényleg inkorrektnek érzed a srác viselkedését a csajjal szemben, és magadra meg annyira adsz, hogy még szexpartnernek is csak olyan srácot tartasz vonzónak, aki mindig korrekt. De azzal sincs gond, ha ez valójában csak kifogás, és ennek ellenére mondod, valójában más zavar.


Tedd azt, amihez csak kedved van...

2019. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
30%
Kicsit szerintem megalazo helyzet, bantja az onbecsulest akkor ha te vele tobbet is el tudnal kepzelni. Ha nem es csak szex van, akkor szerintem belefer, hogy randizik mindket fel.
2019. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
67%

Ne fogd a lelkiismeretre

Egyszerűen féltékeny vagy

2019. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
28%

Lelkiismeret? Bánt hogy az a másik lány nem tudja hogy veled szexel?


Azt kellene elfogadni hogy téged nem tart annyira értékesnek hogy normális emberi kapcsolatot alakítson ki, csak arra vagy jó neki hogy kielégítse veled a szexuális vágyait.


Itt nem lelkiismeretről van szó hanem az önbecsülésed és önértékelésed sérült.


Én is voltam szexkapcsolatban. Szex után hatalmas ürességet éreztem és nem kielégülést. Nem sokkal volt jobb mint egy maszti.


A mostani páromat szeretem, szex után testi lelki kielégülést érzek, a fellegekben járok, még akkor is ha nem élveztem el.


Szexelj olyannal aki szeret téged és ne égj ki olyan mellett aki csak egy használati tárgynak tekint.

2019. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Kedves 5.válaszoló!

Köszönöm szépen a hasznos válaszodat,te megértetted azt,amire gondoltam.:)

A többi válaszolónak pedig:semmi féltékenység nincs bennem. Miért lenne? Volt úgy mondván egy alkunk. Csúnyán lapátra tett a volt párom. Megalázó kapcsolat volt számomra. Majd jött egy lehetőség,ahol valaki meghallgatott. Egy jól sikerült este,majd lett több is. Nem lelki szemetesnek használtam a fiút,hanem egy bizalmasommá vát.Támaszkodhattam rá,meghallgatott. Teljesen más közegből jöttünk,más anyagi háttérrel,más céljaink vannak az életben,más problémáink is. Engem nem zavartak ezek a különbségek.

És nem,nem éreztem magamat mellette üresnek. Mert nem tudtam érezni. Nem vágytam többre. Tudom jól,hogy nincs önbizalmam,sokszor kishitű vagyok. De nem csak a férfiak terén,hanem mindenben. Ez ellen küzdök. De most nem is ez a lényegi kérdésem. Csupán annyit tettem fel,hogy vajon a kiszemelt lánnyal szemben korrekt lépés volt ez. Nem kell túl gondolni a helyzetemet. Csak nem szeretnék rosszat feltételezni olyan emberről,akiről eddig jókat gondoltam.

És igen,jól jönne majd végre egy komolyabb kapcsolat is. De egyelőre most az életemből nem hiányzik a kihasználás,a csalódás,stb. :)

2019. szept. 20. 10:31
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

És igen,jól jönne majd végre egy komolyabb kapcsolat is. De egyelőre most az életemből nem hiányzik a kihasználás,a csalódás,stb. :)


Kockázat nélkül nincs nyereség. Te nem mersz élni.

Igen, az élet olyan: megsérülhet az ember, megsérthetünk másokat. Ha nem mersz kinyilni akkor élni sem fogsz.

2019. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!