Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat mellett randi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat mellett randi?

Figyelt kérdés
Ebben a viszonyban én lennék a lány. Nem érzelmi alapon vagyok együtt a sráccal,ha találnék olyat,aki komolyabban is érdekel,akkor egyből lezárnám és úgy ismerkednék. A napokban viszont kiderült,hogy a srác találkozott párszor egy lánnyal és reméli lesz több is. De eddig semmi komoly az állítása szerint nem történt. Utána is keresett engem és a beszélgetésünk során véletlenül derült ki.Kicsit kiakadtam neki,hogy ez nekem bántó lenne,ha a lány helyében lennék. Vagy csak én reagáltam túl ezt? Sajnos a lelkiismeretem nem hagy nyugodni.
2019. szept. 20. 07:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
67%
17-es vagyok. Szerintem ez nem elítélendő és undorító. Minden csak megegyezés kérdése, neked belefér az érzelem mentes szex, másnak csak szerelemmel, akkor ő is mondhatja, hogy undorító amit csinálsz. Van aki fűvel-fával szexel.. Én értem, hogy nem a te oldaladon lehet bántó, de ehhez semmi közöd sincs, a partnerednek kell elszámolnia a lelkiismeretével.
2019. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Csak en latom ugy h itt mindenki felreerti a kerdest?:D nem feltekenysegrol van szo, nem arrol h te tobbet akarnal tole, meg h csak szexkapcs es a pasi nyugodtan lehet masokka ismerkedhet. Nem ez volt a kerdes, hanem h a masik ismeretlen csajjal ugy ismerkedik a pasi hogy kozben kurogatja a szexpartneret. Szerintem egy joerzesu ember nem csina ilyet, ha valakivel randizik es megfogja a csaj, tehat akar meg tobbszor talakozni stb akkor addig nem hivom at a szexpartnerem amig ki nem derul mi lesz ebbol.. ez 1-2 het max. Nem sok ido. Vagy ha gyakrabbak a randik akkor 2-3 talalkozo eleg hogy eldontsd akarsz e kapcsolatot a csajjal vagy se. Szoval en azt gondolom h ez nem tul korrekt meg akkor sem mikor ismerkedesi fazisban vagytok es ugymond mindenki azt csina amit akar. Ha komoly szandekkal randizom akkor nem fogok addig szexelni massal. Ha osszejovunk en tuti szarul ereznem magam h az elso par randi alatt meg massal kurogattam:D necces. Az a tiszta ha jegeled addig a szexkapcsolatod. Mivel tenyleg nemhonapokrol van szo, max napok vagy 1-2 het. Meg magyarazkodnod sem kell a dugopajtidnak h miert tuntel el hetekre, mert rovjd idorol van szo
2019. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Még valaki,aki érti.:D
2019. szept. 20. 14:42
 24/40 anonim ***** válasza:
26%

“nem azért [akadtam ki], mert találkozott vele,hanem mert komolyabbat szeretne tőle,de még vígan szexelne velem”


Szíven ütött, hogy “megcsal” a szexpartnered, de ezt magad előtt is tagadod, ezért úgy racionalizálad ezt a frusztraciodat, hogy a másik lányért (meg a partnered erkölcseiért) érzett aggodalomként próbálod eladni a csalódottságodat.


Nem csoda, hogy nem reagált rá a partnered, nyilván átlát a szitán és tudja hogy elkezdtel féltékenykedni, ami egy szexkapcsolat megszűnésének az előszobája.


Mi lesz a következő lépés? Megkeresed a lányt és felvilágosítod, hogy mit művel a háta mögött a férfi, akivel randizik? Mindezt persze nem azért, hogy elűzd, hanem az érte érzett őszinte aggodalomtol vezérelve! 😆

2019. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Utolsó! Te kezelteted magadat? Segítsek pszichiátert keresni neked,hogy a képzelt dolgaidat rendezze a fejedben?:D Attól,hogy te futottál a szexpartnered után,én nem fogok. Senkinek sem szoktam könyörögni.

Nem fogod már fel,hogy nem akarnék semmit se egy mamahoteles,panellakásos,nem diplomás embertől? Szexre jó volt. De nálunk mások az értékek,más a neveltetés,az életfelfogás,a társadalmi helyzet. És ez egy komoly kapcsolatban igen is számít.:) Vele semmit sem lehetne tervezni.

2019. szept. 20. 15:40
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nagyjából hány evesek vagytok?
2019. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Ő 27,én 22.
2019. szept. 20. 16:07
 28/40 A kérdező kommentje:
Azért bántó,hogy nem válaszolt már,mert fiú barátnak tök jó volt.:/
2019. szept. 20. 16:09
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha csak szex viszonyba belemész egy férfival, akkor nem kell empatikusnak lenned olyan nővel akinek szexpartnered udvarol.

Simán lehet, hogy az a nő is olyan szemléletű, hogy lenéz minden olyan nőt, aki csak szex alapú kapcsolatba belemegy férfival, mondván hogy a hozzád hasonló nők kényelmesítik el a férfiakat, emiatt kell neki is értékrendjénél gyorsabban bevetnie magát.

2019. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Imádom,mikor úgy alkotnak véleményt az emberek egy ilyen fajta kapcsolatról,hogy nem tudják miért mentem bele.

„Ne ítélj,hogy ne ítéltess!"működik nálam.

2019. szept. 20. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!