Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat mellett randi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat mellett randi?

Figyelt kérdés
Ebben a viszonyban én lennék a lány. Nem érzelmi alapon vagyok együtt a sráccal,ha találnék olyat,aki komolyabban is érdekel,akkor egyből lezárnám és úgy ismerkednék. A napokban viszont kiderült,hogy a srác találkozott párszor egy lánnyal és reméli lesz több is. De eddig semmi komoly az állítása szerint nem történt. Utána is keresett engem és a beszélgetésünk során véletlenül derült ki.Kicsit kiakadtam neki,hogy ez nekem bántó lenne,ha a lány helyében lennék. Vagy csak én reagáltam túl ezt? Sajnos a lelkiismeretem nem hagy nyugodni.
2019. szept. 20. 07:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Fogalomzavarban szenvedsz, neked nem szexkapcsolatod volt, hanem barátság extrákkal. A barátságba meg végképp nem fér bele, hogy kéretlen tanácsokat adj, nem csoda, hogy nem kíváncsi a magyarázkodásodra.
2019. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Édes cuncika,utolsó!:)

Hol olvastad te azt,hogy én tanácsokat adtam volna neki? Neked szövegértési problémáid vannak.

Különben ő volt az,aki állandóan tanácsokkal látott el. De rohadtul nem a kérdésemhez tartozik már.

2019. szept. 20. 18:02
 33/40 anonim ***** válasza:

Édes cuncika, a szádból veszem ki a szavakat!

"Kicsit kiakadtam neki,hogy ez nekem bántó lenne,ha a lány helyében lennék. Vagy csak én reagáltam túl ezt?"

2019. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Kiakadásaink mindig is voltak. :)

Srác is akadt ki rám azért,mert elvileg lenézem őt,volt vita abból is,hogy én azt gondolom róla,hogy mindenkivel összefekszik.

2019. szept. 20. 18:26
 35/40 anonim ***** válasza:
63%

Mi az, hogy elvileg lenézed, nagyon is gyakorlatilag, olyan magasan ülsz a lovon, hogy csoda, hogy nem szédülsz?

"... nem akarnék semmit se egy mamahoteles,panellakásos,nem diplomás embertől? Szexre jó volt. De nálunk mások az értékek,más a neveltetés,az életfelfogás,a társadalmi helyzet."

Mindezt úgy, hogy 5 helyesírási hiba van benne.

2019. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Nem,egyáltalán nem néztem le. Soha nem kifogásoltam semmit. Soha nem jegyeztem meg neki,hogy köztünk vannak különbségek. Ő hangoztatta,ami nyilván egy idő után bántó és kiábrándító volt.

Amúgy ne haragudj,de ki tudna valakivel úgy tervezni hosszú távra,ha kb.hónaponta vált munkát,hogy nem főz,nem takarít,nem vasal? Ha sokszor csak úgy elvan,mint egy befőtt?:) vagy te ilyen párt képzelsz el magad mellé?

Igen,szexre tökéletes volt,mert figyelmes és odaadó volt. Tudta,hogy mennyire rossz tapasztalatom volt előtte.

Milyen helyesírási hibák?

Úgy érzem,hogy Te arra mész,hogy minden mondatomat ki szeretnéd forgatni és kereset mindenben a hibákat.

2019. szept. 20. 19:02
 37/40 anonim ***** válasza:

Nem tervezel vele, nincs benne perspektíva, nem a te szinted, bla-bla, de az első versenytárs puszta említésére kiakadsz:)


Persze-persze, magadat áltathatod azzal, hogy csak a moralis felelősségtudat kínoz, de ezt rajtad kívül senki nem veszi be, legkevésbé a szexpartnered.

2019. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Jó,tök fölösleges magyaráznom itt,mert kevesen vannak,akik felfogják a kérdés lényegét.

Vannak jelöltjeim a láthatáron. De most nem fogom részletezni,hogy miért nem lépek feléjük. Ha a srác komolyabbat szeretne,akkor bátran tegye. Délután óta beszélünk. De ez már nem ide tartozik.

2019. szept. 20. 21:27
 39/40 anonim ***** válasza:

A másik lehetőség, hogy mi kívülállóként sokkal jobban látjuk a kerdesed lényegét és értjük a helyzetedet mint te magad, aki a saját kis helyzetértékelésed (önbecsapásod?) rabja vagy.


Ahhoz képest, hogy számodra érzelmileg egy senki a szexpartnered, úgy látom elég nagy a megkönnyebbülés hogy újra beszeltek! Pedig te csak a randipartneréért aggodsz!;)

2019. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Kb.3 válaszoló van,köztük te is,aki mindig kötözködik velem.;)

Miért,barátként nem tekinthetek rá? Nem gondolhattam eddig róla,hogy korrekt és tisztességes? Nem lehet „csalódni”egy jó barátban is?Amúgy igen magas az empátia kézségem,nem hiába tanulok most ezerrel,hogy egy szép nap az egészségügyben dolgozzak.😍😘

2019. szept. 21. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!