Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat mellett randi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat mellett randi?

Figyelt kérdés
Ebben a viszonyban én lennék a lány. Nem érzelmi alapon vagyok együtt a sráccal,ha találnék olyat,aki komolyabban is érdekel,akkor egyből lezárnám és úgy ismerkednék. A napokban viszont kiderült,hogy a srác találkozott párszor egy lánnyal és reméli lesz több is. De eddig semmi komoly az állítása szerint nem történt. Utána is keresett engem és a beszélgetésünk során véletlenül derült ki.Kicsit kiakadtam neki,hogy ez nekem bántó lenne,ha a lány helyében lennék. Vagy csak én reagáltam túl ezt? Sajnos a lelkiismeretem nem hagy nyugodni.
2019. szept. 20. 07:53
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nincs nyereség kockázat nélkül. :)

A nem merek élni kicsit kemény megfogalmazás. Mondjuk úgy,hogy krónikus betegséggel,mely évek óta van és fájdalommal jár nem egyszerű.;)

2019. szept. 20. 10:43
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként úgy gondolom, hogy nem sportszerű csajokkal csak szexkapcsolatba belemenni-

Nők tipikusan ilyenre csak olyan férfinak adnak esélyt, akit igazán vonzónak tartanak, még ha magukban ez az elején nem is tudatosul, többet remélnek tőle. Ezért tudtál megnyílni neki. Ha a szexkapcsolat játékszabályait nézzük, akkor senki nem tartozik semmivel sem a másiknak. Tehát a srác játékszabályt nem szegett, de sportszerűtlen játékba kezdett.


#5

41F

2019. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
73%
Lol..Miert nem érti meg senki h a kérdező a másik lany miatt nem tartja korrektnek a helyzetet?? A másik lany komoly kapcsolatot remél a fiutol, de a fiú meg mindig talalkozgat a kerdezovel, ami a MASIK csajjal szemben nem korrekt..ugy tunik az emberek tobbsegenek ez a korrektseg es empatia nevu koncepcio teljesen ertelmezhetetlen
2019. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló!Érted a csíziót.:D
2019. szept. 20. 11:15
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Na látod ezért használj alkalmi és úgymond szexkapcsolatokban óvszert.

Egy szexkapcsolatban is megjelenhetnek az érzések. Nincsenek elvileg a felek elköteleződve egymás iránt, de úgy korrekt ha előre lefektetik a játékszabályokat és nem sumákolnak a másik előtt.

2019. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Egy randi nem randi

Addig amíg nem fordul komolyra és nincs kölcsönös érzelem a fiú és másik lány között addig azt csinál a srác amit akar

2019. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
67%

A szexkapcsolat arról szól, hogy két ember csak szexuális viszonyt folytat. Lehetnek függetlenek, párkapcsolatban, házasságban és ennek bármilyen variációjában. Nincs féltékenység, számonkérés, lelkiismeretfurdalás...

Ezek szerint neked ez nem való, csak abban az esetben, ha monogám ez a kapcsolat, lehet ilyen szabályt hozni, ezt előre kellett volna tisztázni.

2019. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Utolsó! Amiről te írsz,az számomra undorító és elítélendő.

Miért ne lenne nekem való? Még mindig nem lehet érteni,hogy rohadtul nem az én oldalam a bántó? Ennyire alacsony a gyakorin az érzelmi szint?:D

2019. szept. 20. 11:35
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso kérdésedre a válasz egyértelműen igen
2019. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm szépen a válaszokat!:D

Az írásomra már nem is reagált,amelyben leírtam neki,hogy miért akadtam ki.Hogy nem azért,mert találkozott vele,hanem mert komolyabbat szeretne tőle,de még vígan szexelne velem.Semmi reakció rá.

2019. szept. 20. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!