Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 éves kapcsolat mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolat mellett sokat vagyok kanos, de nem feltétlenül a páromra. Ezzel más is van így? 21/L

Figyelt kérdés
Vagy lehet ez túl szemétség...?
2019. szept. 4. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nőként kanos? Az igen!
2019. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tessék jól érteni. Ha nem, akkor meg kézzel inteni
2019. szept. 4. 15:04
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párod az alfa him a számodra , akkor nem akkora gond - feltéve , hogy elfogadja a nyitott kapcsolatot .
2019. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bocs az offért!

Az elöbbi Istenkés kérdezőnek milyen betegsége lehet ha ilyeneket ír?

2019. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Fő az egészség!Boncz géza bácsi is megmondta.Házam elé egy tankot kérek,legyen az ágyúcsövére ráírva ez Erzsikéé.
2019. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem probléma, feltéve ha nem csalod meg. Kivéve ha nyitott a kapcsolat és engedi.
2019. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A nőre inkább mondjuk, "kancás".

A vágy és a fantázia még nem megcsalás. Bár az előszobája lehet. Maradsz ennél, vagy megbeszéled a paroddal, mi lenne ha ...

2019. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Szereti az angol translatort "horny" Nem baj.Közölte velem már más asszonya:-Egyszerűen nekem egy férfi nem elég.
2019. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 xKakashix ***** válasza:
47%
exem a szukás szót szerette használni, az az ide illő szerintem :D ha másról is fantáziálsz néha szerintem az nem gáz, az a gáz ha épp vele csinálod és közben másra gondolsz, na akkor van baj
2019. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

normális, nem szeretnek a lányok sokat erről beszélni, mert azt hiszik valami bűn, de normális, hogy néha a szexfantáziádat nem a pároddal éled meg. Nem tudom miért annyira probléma ez valakiknek.

Bevallom, pasik is fantáziálnak másokról ha szexről van szó. Ez nem azt jelenti, hogy meg akarod csalni a másikat, hanem vannak dolgok amiket a pároddal nem tudod elfantáziálni. Ilyen mondjuk egy hármas fantázia két extrém pasival mondjuk.

Vagy pasi fejjel nekem ilyen ha arról fantáziálok, hogy durván csinálok 1-2 dolgot a nő szájával, lenyelés és hasonló, ahova nem tudom páromat oda képzelni, mert tudom, hogy ő nem szereti és nem vonzza és én egyszerűen nem tudom élvezni, ha ő neki valami nem tetszik, ezért még a fantáziámban is olyan lányt képzelek el, aki ezt élvezi.


Miért lenne ez baj vagy szégyellni való?

2019. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!