Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős pasik, hol találtok csajt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős pasik, hol találtok csajt félrekeféléshez?

Figyelt kérdés
Nem nekem aktuális, nem vagyok nős, csak mindig csodálkoztam hogy annyi de annyi nős pasi félrekefél, viszont gondolom nem fog Tinderre vagy valami társkeresőre regisztrálni mert valami közös ismerős megláthatja. Aztán nős pasi valószínűleg nem fog bulihelyekre járni péntek esténként, főleg hogy nem is lenne hova felvinni a csajt. Szóval hogy hozza össze ezt a legtöbb nős pasi?

2019. szept. 24. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Félrekeféléshez nem keres senki senkit.


Neked jobb ha otthon maradsz és nézed a love island-et, az biztos nem okoz semmi komplikációt.

2019. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hááát a nős pasiknak nagy valószínűséggel van munkahelye, ahol előfurdul egy-kész jobb karosszériárú titkárnő vagy valami, innentől már adott a téma, hiszen a munkahelyen többet van, mint otthon, de a f@s.zuk egyre csak telik, csak telik, és egyszercsak azt veszik észre, hogy Mancikát parkolják a klotyón! :-)


Nem kell ezt túlbonyolítani!

2019. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Boltban, sport közben, autókereskedésben, munka közben, stb...
2019. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen írnak pl itt is. Elbeszélgetünk, aztán valami gyanús lesz, rákérdezek és kiderül, hogy nincsenek is egyedül.
2019. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Puncs, csetelo platformok ...
2019. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy nagyon macsó nős jóbarátom, aki mentőzés közben, ápolónőkkel, liftben, boltban, bringázás közben, szóval gyakorlatilag _bárhol_ összeszed pár telószámot. 😀🤷‍♀️
2019. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem keresek, de nem is kell keresni.

Mert jelentkeznek a nők maguktól is.

Szinglik, kapcsolatban élők egyaránt.

2019. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Munkahelyen foleg. Rengeteg az elvalt no pl.
2019. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Munkahelyen kolléganőt dugni az nem rizikós egy kicsit? Mármint esélyes hogy a kollegina ismeri a feleséged legalább névről meg képről, így ha valami gond lesz a munkahelyi kapcsolatban akkor menni fog a facebook-üzenet, nem?

Félrekeféléshez nem pont olyan nőt kell találni akit sosem látsz újra? Pl. turisták, vagy random nő Pesten akivel esélyes hogy nem futsz össze?

2019. szept. 24. 15:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nős vagyok és nem akarok félrekefélni, de volt már, hogy elkezdtünk "udvarolgatni", csipkelődni, megjegyzéseket tenni egymásnak a fitnesz teremben. Főleg ha még valami Yoga, Spinning vagy hasonlóra is jársz ami mindig ugyanakkor van, ott sokszor kialakul valami barátság féle olyanokkal, akikkel lehetne valami. A fitnesz valahogy olyan hely, ahova nem hozod be a családot és a párodat, azért mész, hogy kitombold magad és levezesd a feszültséget, ezért van egy bizonyos erotikus hangulata az egésznek. Arról nem is beszélve, ha olyan klubba jársz, ahol esetleg wellness rész (szauna, napozó terasz) is van, ahol nem egyszer látsz meztelenül embereket.
2019. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!