Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki vilagositott fel szexualisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vilagositott fel szexualisan tinedzserkent?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően senki.
2019. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem senki. Neten mindenfelé meg ezen az oldalon kerestem választ a kérdéseimre. A szüleimmel soha nem beszéltünk ilyen témáról.
2019. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lattam hallottam dolgokat. A szüleimmel megtudtam beszélni ezeket.
2019. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
A konyhásnéni az iskola ebédlője mögött. Nem kértem repetát
2019. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nagycsecsű Rozi a házmesterünk, aki nem csak felvilágosított, hanem a szüzességemet is volt kedves elvenni - na, jó, adtam én azt ezerrel:)
2019. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Védőnő tartott kiselőadást a suliban, plusz biosz óra .

Anyu annyit mondott, hogy Csak gumival .

Apu annyit mondott ha nem akarod ne tedd ha kényszerít elásom.😂

2019. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

egy haverom az edzés után hazafelé

én 12 voltam, ő 14, őt akkor már foglalkoztatta mi és hogyan működik

elmondása szerint az Egyszer volt az élet c. rajzfilm világosította fel, de ez a történet azért defektes mert abban csak azt mondják el a sperma hogyan termékenyíti meg a petesejtet és fejlődik ki a magzat az anyaméhben, az nem volt részletezve hogy mit és hova kell dugni hogy a sperma bekerüljön :D szóval a szülei biztos kiegészítették ezeket a hiányzó információkat neki

a legpoénosabb az volt hogy kb 1 évvel később amikor a szülők készültek elmondani ezeket meglepődtek hogy én ezeket már tudom :D

2019. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%

Senki. Ezért ment tönkre az életem.


36/f szűz

2019. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
A lányok esetében van kötelező oktatás, képzés. A fiúkat viszont sajnos általában senki sem világosítja fel (egyébként a szülőnek kellene, illetve az osztályfőnöknek tematikus órát tartania), inkább egymástól "tanulnak".
2019. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon introvertált voltam, anyukam akart beszélgetni ilyenekről de én inkább magam tudakoltam meg. Így kaptam egy könyvet, azt nezegettem de kérdezni sose kerdeztem. Magamtól tudtam meg mindent (internet, barátok stb).
2019. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!