Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket ki és mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket ki és mikor "világosított fel", azaz kivel beszéltetek először a szexualitásról? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem világosított fel, ezért megtettem magamnak. 13 lehettem
2016. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Soha senki.

Otthon soha nem volt ilyen téma

Magamról jöttem rá mindenre, illetve osztálytársaktól

16

2016. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A szüleim már kb. 8-9 éves koromban elmagyarázták nekem a gyerekszülés folyamatát, de nem igazán értettem belőle sokat, és nem is annyira izgatott, úgyhogy elég gyorsan elfelejtettem. Aztán kb. 12-13 éves korom környékén az internet világosított fel, vagy egész pontosan egy (16+-os) film, amit megnéztem, és ami alapján egy kicsit utánajártam a dolgoknak. Annyira pontosan már nem emlékszem mondjuk...
2016. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Faterom olyan 3 éves korom körül röviden vázolta, hogyan lesz a gyerek, aztán később (talán olyan 10 éves korom körül?) részletesebben is olvastam róla felvilágosító könyvekből.
2016. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

9 éves koromban megtaláltam szüleim Fritz Kahn A szerelem iskolája c. könyvét. Faterom egyből kiszúrta, hogy olvasgatom, és mondta, hogy folytassam nyugodtan, aztán ha nem értek valamit, kérdezzek tőle.

Később, 16 éves koromban az egy emelettel felettünk lakó csinoska özvegyasszony tanított a szerelemre és a női lélek rejtelmeire. Későbbi sikereimet is nagyrészt neki köszönhetem.

2016. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem vilagositottak fel, szoval ujsagokbol es a netrol informalodtam (szerintem eleg jol). Amikor elkezdtem szexelni , akkor lett csak tema a szex is.
2016. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Ja hogy fiuknak szolt a kerdes :D. Na mindegy 20/L
2016. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Suliban volt ,,felvilágisitó" óra amin beszéltek rola egy cseppet. De persze csak fslületesen annyi h eggyes tévhiteket eloszlattak de konkrétan semmi hasznosat. Otthon meg semmi,bátyám adott egy csomag gumit kb 14évesen és ennyi, apám meg részegen néha regéket mesélt milyen női voltak anno.
2016. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat engem fokozatosan vilagositott fel anyukam (egyke lany vagyok, apukam bele sem akart gondolni, hogya lanya egyszer szexelni fog). Ha volt kerdesem akkor anya mindig valaszolt ra. Aztan olan 12 lehettem, talan tizenharom. Nem pontosan emlekszek a koromra akkor anya leultetett es mindent elmagyarazott tovirol hegyire. Higyan kell egy ovszert hasznalni, mit lehet tenni ha baj van...stb. Nagyon becsulom ezert, tudom, hogy nem lehetett neki egyszeru. Mostmar azt mondja ha a nem lenne nover, akkor is nagyon fontosnak tartana. Igy o mindent megtett ami tole telhetett. Nalunk sohasem volt tabu a szex.
2016. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez kissé döcögve ment. Anyám egyedül nevelt. Mikor 12 éves voltam mutatott egy pár könyvet, meg ajánlott oldalakat a neten. Kérdezni nem nagyon mertem tőle. Lehet hogy csalódást okozok egyeseknek, de "élőben" nem mutatott meg semmit se. 25/F
2016. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!