Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Baj ha tinédzserként a lányokh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha tinédzserként a lányokhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
Rossz válaszolók kíméljenek!!!!!!!!!!
2016. okt. 25. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy.
2016. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól fugg, h te minek fogod fel. Mert hiába mondjak sokan, h nem baj, ha te ugy érzed, h az. De sztem egylaltalan nem baj. Csak ne várd, h ebből "kigyogyulsz", mert valószínűleg nem fogsz :)
2016. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tinédzserként és felnőttként is a lányokhoz, nőkhöz vonzódom. Mi baj van ebben?
2016. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem baj. Én bi vagyok, de sokkal jobban vonzanak a lányok, és valahogy ez még meg is nyugtat. De tényleg, valahogy ha arra gondolok, hogy lánnyal vagyok együtt, sokkal jobb és természetesebb érzés, mint hogy egy sráccal. 17 éves vagyok egyébként. És a lényeg, hogy ne nyomd el magadban, mert hülyeség. Ahogyan tetszik.
2016. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem így kell felfogni, ahogy a nagy Magyar vallásos nép tartja, hogy betegség meg egyebek. Ha te így vagy boldog, legyél így az és éld a saját életedet, ahogy te akarod. Én 16 éves vagyok és úgy 15 évesen nagy bajnak gondoltam, de rájöttem, hogy ez van. Én ilyen vagyok, te is, sokan vagyunk :)
2016. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyetértek.

16./LL

2016. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, aki leszbi/biszex az úgy születik, nem úgy működik hogy egyszercsak kialakul... Csak tanuld meg elfogadni magad így, akkor boldog lehetsz... Ha viszont nem tudod elfogadni akkor sose leszel boldog... Tapasztalat... Én is csak akkor lettem boldog mikor elfogadtam magam így és nem szégyeltem, nem érdekelt mások véleménye... 19/ leszbi lány
2016. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy lenne mar baj? :) 14/bi/l
2016. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem baj:) valaki ezt természetesnek gondolja:D

14/LL

2016. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!