Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Kezdek bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek bele őrülni abba, hogy a lányokhoz vonzódom.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel elég sokszor találkozunk és én kezdek belé szeretni. Rettentően hiányzik, a nap folyamán csak rá tudok gondolni, és úgy érzem bele őrülök, ha sokáig nem láthatom. Jól esik amikor megpuszil, megölel, megérint, és az illata is. Nem tudom hogyan álljak ehhez hozzá de kezdek teljesen megőrülni. Ha egy nap nem hív fel, vagy nem beszélünk, már rögtön azon filózok, hogy mikor ír rám. Legszívesebben egész nap írnék neki, de még csak írni sem merek magamtól, mert félek, hogy rájön valamiből, hisz nagyon lebuktathatom magam. Kezdek teljesen megőrülni. Mit csináljak szerintetek? ( a pszichológussal hagyjatok légyszi, mert már voltam és nem segített semmit. )

2016. jún. 14. 18:55
1 2
 1/13 kovpet ***** válasza:
66%

Ő is leszbi? Mert ha nem, akkor csak szívatod magad azzal, ha beleszeretsz...

Ismerkedj olyannal, akinél van esélyed.

2016. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Menj el csajozni!
2016. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Én is a lányokhoz vonzódom, de engem nem zavar...
2016. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
sz.r ügy
2016. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Nezd heteroszexualis emberekkel is elofordul az, hogy beleszeretnek olyasvalakibe, aki mar foglalt, vagy aki nem szeret viszont.

Kerlek ne a szexualis orientaciodat hibaztasd ezert. Fogadd el magad. Nincs veled semmi baj.

Tarts tavolsagot a lanytol es probalj kiszeretni belole. Aztan ha sikerult kezdj el csajozni. ;)


25F bi

2016. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire jó barátnőd? Nem tudod megosztani vele őszintén az érzéseidet? Biztosítva persze, hogy nem fogsz nyomulni, és továbbra is a barátja szeretnél lenni, ha mást ő nem szeretne. Ha csak 1% esély is van a viszonzásra, lehet megéri.
2016. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélsz meg vele ha tudod,vagy puhatold ki először hogy is áll ehhez a dologhoz.
2016. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én finoman megkérdezném, hogy érez e valamit a saját neme iránt. És ha pozitív amit mond akkor szép lassan közelednék felé. Olyankor van rá esély, hogy legyen belőle valami. Bocsánat ha hülyeséget mondtam. :'D
2016. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igyatok sokat, aztán térj rá a témára.

Vagy rá.

2016. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem is próbáld megmondani neki, beszéljétek meg együtt (ha tényleg olyan jó barátnőd), aztán ha nem hát akkor felejtsd el. Mindenkivel megtörténik, hogy valaki olyanba szeret bele akibe nem kéne. Ez nem szexuális orientáció kérdése.:)

2016. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!