Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egyre inkább úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre inkább úgy érzem, hogy a lányokhoz vonzódom, de fogalmam sincs, hogyan vágjak bele. Segítség?

Figyelt kérdés
Már régóta érlelődik bennem, hogy inkább a lányokhoz vonzódom, csak eléggé homofób környezetben nőttem fel, ezért próbáltam erről nem tudomást venni... Viszont fogalmam sincs, hogy deríthetném ki, hogy jól sejtem-e, hogyan kell kezdeményezni, egyáltalán honnan tudjam, hogy ki az akinél kezdeményezhetek? Mit tegyek? 24/l
2016. máj. 2. 23:18
 1/9 elena95 válasza:
van egy weboldal igazából k sok szerintem ,de ott van műf**sszal elátott nő személy ..sztem hasznos lenne ..kezdetnek :)
2016. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi barátnőmmel szívesen beveszünk hármasba, eldöntheted melyik jön be jobban:) 25f
2016. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat szeretnék... :(
2016. máj. 2. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Például itt biztosan találsz lányt, aki nem feltétlen a kapcsolatra megy, csak bevezet ebbe a világba, aztán eldöntheted tetszik-e vagy sem.
2016. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kell "döntened", lehet, hogy biszex vagy. ha vonzódtál már férfihoz is meg nőhöz is, akkor az vagy, nem is muszáj egyenlő mértékű vonzódásnak lennie. nincs ebben semmi fura. és ja, netes társkeresők a legjobbak szerintem ilyenkor, nincs lutri hogy esetleg kiderül hgoy hetero a csaj... vagy tinder...
2016. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, nem abban szeretnék döntnei, hogy melyik nemhez vonzódok, hanem hogy csak az álmaimban, vágyaimban, képzeletben vonzódok a lányokhoz, vagy valójában is így van. Kicsit félek a netes oldalaktól, nem raknék fel magamról képet, mert mi van, ha egy ismerősöm esetleg megtalálja.
2016. máj. 3. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia :) Hova valósi vagy? Melyik megye? :)
2016. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért kérdezed?
2016. máj. 4. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam, véletlen megismertem egy leszbi csajt neten, vele lefeküdtem és rájöttem h tényleg vonzódom a nőkhöz. Beleszerettem a csajba és több mint egy éve együtt vagyok vele. Mára már a jegyesem. Úgy derítheted ki h lefekszel egy nővel. 19/L
2016. máj. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!