Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülők! Hogyan viszonyultatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Hogyan viszonyultatok ahhoz amikor a gyermeketek elkezdett szexuális életet élni?

Figyelt kérdés

16éves a lányom és nagyon jó kapcsolatunk van. 3 hónapja van együtt a barátjával de még szűz. Beszéltünk már a szexről de ha belegondolok, hogy miket csinálhatnak majd akkor kb. Kétségbeesett leszek.

Egy anya


2019. aug. 29. 07:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

En lanyom is 16 eves

En elmondtam neki hogyan tud biztonsagosan szexelni illetve ha valami gond van mondja el batran ne titkolja

2019. aug. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Én is voltam fiatal, tudom milyen amikor az első igazi kapcsolatban tombolnak a hormonok. Ha rendesen fel van világosítva szexuális téren, ha figyelnek a védekezésre, akkor nyugodt szívvel hagyom őket kettesben. Még örülök is neki, hogy eljutottak idáig.

Férjemmel gyakran hagytunk lànyomnak privát időt, amikor kettesben lehetett a barátjával. Pl barátokhoz mentünk estére, vagy moziba, színházba. A lényeg, hogy tudják mikor érünk haza, és meddig tart a biztos zavartalan nyugalmuk.

2019. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%

a szeretkezés helye a házasságban van - erre nevelem.

a biológiai, lelki, érzelmi folyamatokról őszintén beszélünk.


42/F

2019. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

#3:

Én is apuka vagyok, legszívesebben Isten szolgálatába adnám, de nem vagyok hülye!

Az Ő élete, az Ő választása, megadtam neki minden információt amire szüksége van egy megfelelő szexuális kultúra kialakításához.

2019. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Információt😃 a gyerekeiteket az utca és a média formálja, a tömeg, nem ti, nem is a ti gyerekeitek már, gyereket tudatosan kellene nevelni...

Szerintetek hányótok lányát dugják titokban tízenévesen? Ki tudja hányan...?

2019. aug. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Olyan jókat mosolyogtam most. :)))

Ha tudnátok a hótiszta lelkű kislányotok miket művel már tizenévesen, miket csinált most nyáron is a fesztiválokon, és miket csinál akkor amikor a "barátnőjével" találkozik... :))))

2019. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

#5 és #6:

Bár 5-ös kicsit túlzásba esett, de senki nem hülye naív!

Mi is voltunk fiatalok!

Ezeket mi is tudjuk, ahogyan te is, hogy a tudatos neveléssel sem érsz semmit, mivel a magániskolákban sem a megfelelő értékrendet tanítják...

Így ha csak nem egy lakatlan szigeten laktok, semmkit nem ér a tudatos nevelés.

A másik az, hogy nem szép dolog a saját gondolataidat "ráerőszakolni" a saját gyerekedre!

Szóval hagyjuk is... :D

2019. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
5,6-os. Vannak azért olyanok, akik még adnak a szüleik véleményére. A ti bajotok, ha nálatok ez másképp megy!
2019. aug. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Te hülye vagy? Ki mondta hogy nálunk így megy? Nézzél már szét milyen a legtöbb csaj/gyerek? Jó meg vannak nevelve...
2019. aug. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne féltsd ennyire, különben csak eltávolodik tőled. A dolgok úgyis megtörténnek.
2019. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!