Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális gyerekek szüleit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális gyerekek szüleit kérdezem, hogy volt valami jele annak gyermekkorban, visszagondolva, hogy a gyermeketek ezen a téren más, mint a többi gyerek?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, semmi rosszindulat nincs bennem, nem vagyok érintett sem, pusztán kíváncsiságból kérdezem.
2018. febr. 25. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos az első válaszadót nem vitték el időben a "dilidokihoz"... :/
2018. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te vagy az első válaszadó. Nekem ez nem válasz a kérdésemre.
2018. febr. 25. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Időközben töröltek egy homofób és sértő kommentet - gondolhatod, hogy nem saját magamnak szóltam be.


Hogy a kérdésedre is választ kapj, megkérdeztem anyámat. Ő azt mondta nem, semmi előjele nem volt, talán annyi, hogy mindig is nyíltabban gondolkodtam, mint a családom.

2018. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én nem láttam az első választ, de valamennyi kategóriában ott vannak a primitív odamondogatók, akik csak sértegetnek és hergelnek. Évek óta nem használtam ezt az oldalt, le vagyok döbbenve, hogy mi megy itt. Azelőtt is volt, de messze nem ennyi.
2018. febr. 25. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én biszex vagyok,de a fiúk hamarabb érdekeltek mint a lányok,ezért melegnek gondoltak (én is magamat) Nálam a szülők szerint csak külsőségekből lehetett tudni,pl. borotváltam a lábam és minden egyéb szőrt,vékonyabbra szedtem a szemöldököm,átlátszó lakkal kilakkoztam a körmeimet.
2018. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Akkor ezek szerint egészen kicsi korban még semmi jelét nem tapasztalták a szüleitek. Gondolok olyan közhelyekre, hogy inkább autóval játszik, vagy nem lányokkal játszik a lány, hanem inkább fiúkkal. Hogy valaki a nemétől ellentétben valamilyen téren fiús inkább vagy lányos. Szerintetek van olyan, hogy valaki egy külső tényező hatására lesz homoszexuális vagy leszbikus, például mert elcsábítják?
2018. febr. 26. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En pl gyerekkent a lanyokkal jobban baratkoztam. Utaltam a focit es az autok nem erdekeltek.


De ennyibol meg nem kovetkezik automatikusan, hogy valaki meleg. Csabitasra sztem nem alakulhat ki ilyen. Akit nem izgat ez, annak hiaba “tukmalod” magad, a vonzodasat nem tudja megvaltoztatni. Aki ilyenbe belemegy, ott mindig is ott volt a hajlam. 24/F

2018. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!