Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiderülne rólatok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne rólatok, hogy természetes úton nem lehet gyermeketek, először a beültetés, vagy az örökbefogadás ötlete ugrana be?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Félrekúrás ötlete.:-D Az elsőre szavazom.
2016. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én örökbefogadnék, igazából még úgy is meggondolnám ha lehetne gyerekem.
2016. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Nekem az h veszek 1 Hummert, mert igy az arat nem kell a gyerekre koltenem.
2016. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindketto felmerult bennem. (Bar elvileg lehet gyerekem termeszetesen csak az eselyem csokkent). De eloszor a lombik es utana az orokbefogadas. De abszolut nem zarkozom el az orokbefogadastol meg akar sajat melle is.
2016. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jelentene az valami plusszt örökbefogadásnál, hogy egy "kész" gyereket kapsz. Egy halom kétséget már kizárhatnál?

(fiú/lány, egészséges, szőke-barna, ránézel és megigéz)

2016. febr. 13. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én magyarországon nem fogadnék örökbe, esetleg külföldön, először a beültetésen gondolkoznék el, mert szeretnék saját gyereket, nagyon izgalmas és érdekes saját magunkat felfedezni esetleg kicsiben, apuka anyuka vonásait vizsgálgatni, szeretném, ha a gyerekem hasonlítana rám vagy az apjára
2016. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
inkább a lombikkal próbálkoznék. más gyerekével nem hiszem, hogy olyan jól kijönnék. nem jönnének ki belőlem az anyai ösztönök.
2016. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

Biztos nem fogadnék örökbe, nem költeném arra a pénzem hogy más gyerekét etessem, ruházzam, taníttassam.

Nevelőszülő inkább lennék... Azok egy rakás pénzt kapnak az államtól amiért felnevelnek egy gyereket. Van olyan aki szinte ebből él hogy 5-6 gyereket nevel egyszerre.

2016. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

Nekem a gyerekvállalási időszakomban nem jelentett volna gondot hogy nincs saját gyerekem. Bármikor örökbe fogadtam volna egy gyereket! A feleségem viszont oda volt érte. Az is megérthető, ha nem akarod örökbe fogadni de felnevelni vállalod a gyermeket! Valahol ezek a gyerkőcök is a szüleiknek gondolnak, ha megszeretnek! Írjatok még bátran!

2016. febr. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!