Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el hogy vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy vele vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Egy fél éves kapcsolatban vagyok és páromnak még sosem mondtam hogy vele vesztettem el a szüzességemet. Ő úgy hiszi hogy előtte már volt pár nő és mivel elég féltékeny típus sosem firtattuk de nem is cáfoltam. Szerintetek hogyan mondjam el ezt neki? Egyáltalán jó ötlet e elmondani?

23/F



2019. aug. 25. 23:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Miért kellene neki ezt már felhoznod, ha eddig nem mondtad el neki?

Így azt hiszi h csak hazudsz neki, h megnyugodjon és ne legyen féltékeny.

Ne mondd el neki.

L

2019. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
16%

Te tényleg nem figyeltél az egyetlen nőre aki válaszolt neked? EL NE MOND NEKI! ESZEDBE NE JUSSON ELMONDANI!

Ha mégis elmondod, a barátnőd talán már egy hét után kiábrándul belőled!

Tanuld meg az örök igazságot barátom! A nők rühellik a tapasztalatlan férfiakat! Most, hogy nem vagy szűz most is azt kell elhitetned, hogy már borzasztó tapasztalt vagy!

HALLGASS ERRE A NŐRE AKIT NYOLCAS SZÁMMAL JELEZ A RENDSZER! EL NE MOND SOHA! MERT RÖGTÖN VÉGE A KAPCSOLATODNAK…

2019. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Liz* ***** válasza:
Ha ennyire zavar a dolog akkor mondd el neki, mert így csak telik múlik az idő és egyre nagyobb nyomás lesz rajtad. Egyébként lehet hogy engem is zavarna ha egy ennyire intim dologban kéne hazudnom a páromnak. Nem ismerlek titeket de magamból indulok ki.. az én barátom velem vesztette el a szüzességét, már 4 és fél éve vagyunk együtt. Úgy "tanítottam" ahogy nekem jó és egy percet sem bánom és szerintem a barátnőd sem fog emiatt szakítani veled. Rosszul fog esni hogy hazudtál neki eddig, de ha szeret akkor ezt el fogja nézni és még örülni is fog, hogy neki adtad oda magad először.😉
2019. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

22es . Attól még hogy valaki tapasztalatlan ,nem azt jelenti hogy béna az ágyban . Ne beszélj az összes nő nevében légyszives ,mert nincs igazad egyáltalán . Max az 1 éjszakás ribizliknek lenne probléma ,hogy nem lepedő akrobata már a legelsőnél.

Én csaj vagyok ,és én személy szerint örülnék 1 szűz fiúnak . Szívesen lennék az a személy aki "bevezeti őt ebbe a világba "

2019. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
88%

Csak hogy elbizonytalanítsam a kérdezőt:


Hazudtál neki. A nők gyűlölik a hazugságot, és vannak akikben eltörik valami ilyenkor. Te ismered, ha egy pszicho nárcisztikus drámakirálynő, akkor nehogy elmondd mert az őszinteségeddel visszaél! Ha egy kedves aranyos, finom jellemű lány, akkor meg fogja érteni hogy féltél attól hogy lúzernek néz az aggszüzességed miatt.


2. Megint csak te ismered. Ha hisztériás drámakirálynő, vagy kombinálós "jellegzetes NŐ" (te jó ég nekem szinte minden nőm ilyen volt). Akkor jobban tennéd ha megtartanád a titkod. Újfent ha cukorfalat, aranyos akkor nincs gond.


...de jól vigyázz, ha féltékenykedős típus, akkor szerintem hajaz a drámakirálynő felé. Sajnos :(


Méghozzá egy érvet tudok, amiért én bizisten soha nem mondanám el... az pedig az, hogy aggszűz voltál, most pedig kezdesz belejönni a szexbe. Jól kitanít, csínját bínját megtapasztalod a dolgoknak. Ám el fog jönni a pillanat, amikor a kíváncsiság nagyobb úr lesz. Ez férfibiológia.


Nálam is eljött, egyszerűen hiába alakult a kapcsolat, én is vénszűzként vele vesztettem el... hazudtam persze, hogy voltam egy botsáska barátnőmmel már, de hozzá mérhetővel nem találkoztam. 😃 a lényeg a lényeg, nem tudtam beleadni 100%-ot a kapcsolatba, mert úgy éreztem, hogy élnem kell még és belül izgatott a fantázia milyen lehet mással is a szex. Ráadásul az önbizalmam is megtízszereződött, nem is alaptalanul. Ahogy elvesztettem a szüzességemet, mintha a fiatal csajok egyből észrevették volna. Kolléganők, volt egyetemista lányok stb... teljesen begerjedtek. Úgyhogy szét is mentünk, mert nem éreztem azt hogy most örök hűséget tudnék fogadni.


Ráadásul ő egy elég hisztérika volt, úgyhogy ha megtudta volna hogy hazudtam, szerintem kidob, vagy elkezd (jogosan) rettegni, hogy lelépek mert egy nővel korai elköteleződni.

2019. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!