Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el hogy vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy vele vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Egy fél éves kapcsolatban vagyok és páromnak még sosem mondtam hogy vele vesztettem el a szüzességemet. Ő úgy hiszi hogy előtte már volt pár nő és mivel elég féltékeny típus sosem firtattuk de nem is cáfoltam. Szerintetek hogyan mondjam el ezt neki? Egyáltalán jó ötlet e elmondani?

23/F



2019. aug. 25. 23:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem fölösleges megemlíteni így külön, jobb ha minden megy tovább az eddigi kerékvágásban, lelkizéssel lehet rosszul sülne el a dolog.
2019. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Most úgy látszik hogy ez egy komoly kapcsolat marad. Hazugságban sem szeretnék élni. Legalább is úgy érzem ha nem tudja akkor az olyan mintha nem lennék vele teljesen őszinte.
2019. aug. 26. 00:02
 3/25 A kérdező kommentje:
Lányok Ti hogy fogadnátok egy ilyen beszélgetést a pasitoktól?
2019. aug. 26. 00:03
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nyugodtan mondd el igy ahogy leirtad. Ha alapbol feltekeny tipus meg lehet hogy jol is fog esni neki es ugy reagal hogy kar hogy nem mondtad elobb.

(Nekem elso baratom nem velem vesztette el es meg mikor kicsit feltekenyebb es kislanyosabb voltam elegge bantotta a lelkem a dolog)

Ebbol kiidnulva szerintem egy normalis ember orulne az infonak. Max kiakad hogy hazudtal az elejen de legalabb most elmondtad es utolag mar kb mindegy.Mostmar kidobni biztos nem fog:D gondolom azota eleg jol belejottel a szexbe:D

2019. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el
2019. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Mond el. Nagy baj nem lesz... amúgy lehet tudja csak nem akarja megkérdezni. :)
2019. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem legyél teljesen őszinte (akkor is, ha eleinte nem mondtál igazat). Egy tartós, mély kapcsolatban nem érdemes másképp.

Ahogy mélyül a kapcsolat, egyre többet beszélgettek mindenféle dolgaitokról, ilyen témák is biztosan szóba kerülnek. (ez egy tanulási folyamat - mindenkinek van, ami nem annyira komfortos téma, de minél több mindent meg tudtok beszélni, annál erősebb, mélyebb a kapcsolat)

De tényleg, amúgy mitől félsz, mi rossz történhet?

28F

2019. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
4%

Nézd, szűz férfi senkinek nem kell. Tinderen is kamuznak a számokról... Magadtól ne hozd fel, amúgy meg ez nem hazugságra építés...mert nem erre épült a kapcsolatotok. Már lényegtelen.


N.

2019. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem szakító ők vagy kiábrándító egy lány számára hogy a pasija nem egy sokat látott srác? Amúgy azóta nagyon jó a szex és pont azaz hogy sokszor kifejezte hogy biztos sok nővel lehettem mert túl jó az élő játék. Én meg ilyenkor csak hallgattam mert attól tartottam nehogy az merüljön fel hogy előtte miért nem volt még lánnyal szexuális kapcsolatom.
2019. aug. 26. 00:20
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ki az, aki szakítana egy olyan emberrel, akivel egyre jobban alakulnak a dolgai ÉS a szex is tök jó?
2019. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!