Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el hogy vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy vele vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Egy fél éves kapcsolatban vagyok és páromnak még sosem mondtam hogy vele vesztettem el a szüzességemet. Ő úgy hiszi hogy előtte már volt pár nő és mivel elég féltékeny típus sosem firtattuk de nem is cáfoltam. Szerintetek hogyan mondjam el ezt neki? Egyáltalán jó ötlet e elmondani?

23/F



2019. aug. 25. 23:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
[link] ennyire vagyok férfi :) (kikapcsoltam a klímát, azért van a hajam felkötve, mert zavar :) ) nem unod még, hogy azt írogatod, hogy férfi vagyok? :D zavar, hogy nem tudsz megcsinálni? :D
2019. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Mondd el mindenkepp szerintem orulni fog neki. Marmint ki ne orulne ha a parja nem is volt elotte massal? Azot la meg ahogy irtad nagyon jo a szex beletanultal szoval megis miert akadna ki vagy szakitana?:D en tuti orulnek ha kiderulne ilyen. Persze megszolnam hogy hazudott a legelejen ami nem szimpi de igy mar utolag mindegy
2019. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
18 éves vagy, vagy annak írod magad, mert az itt a min korhatár. Szállj már le rólam. Akkor lesz ilyen nőd max, ha fizetsz érte. 20. kérdéshez írod le, hogy nem vagyok nő, mert nyitott vagyok és tapasztalt. Vedd már észre magad és szexelj. Én napi több szex mellett is szoktam masztizni és közben is szoktam, mert izgató a partneremnek. A válaszomat tartom. :)
2019. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
ezt a vitát privátban is le lehet folytatni
2019. aug. 26. 00:46
 15/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi a témához kapcsolódó hozzá szólásokat.
2019. aug. 26. 00:47
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
# 17, sajnálom, hogy a te kérdésed alatt folyt le... de kb már a 20. kérdéshez írja ugyanezt. Magadtól nincs értelme felhoznod, hidd el.
2019. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg fél éve tidja hogy szűz voltál....
2019. aug. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
6%
Vegyél egy nagy levegőt és a megfelelő időben, helyen mond el neki. Ha eddig hazudtál neki akkor mielőbb. Ha jó együtt vele a szex, akkor nem fogja érdekelni, hogy hány nővel voltál eddig előtte, avagy szűz voltál-e (sőt mint írtad a kérdésben még örülne is neki). Azokra a kérdéseire készülj fel fejben, hogy mit válaszolsz neki, ha megkérdezi miért nem mondtad el eddig. A legegyszerűbb ha az igazat mondod.
2019. aug. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%
Nálam ugyanez volt ,bár én lány vagyok . 20 éves voltam ,nem hitte hogy vannak még 20 éves szüzek én meg nem reklámoztam hogy az vagyok . Aztán amikor már pár hónapja együtt voltunk akkor elmondtam hogy amúgy nem tudom mennyire volt fentűnő de ő volt nekem az első . Erre meglepődött azt mondta ahhoz képest nagyon "jól ment" szóval meg nem mondta volna hogy nem volt pasival dolgom előtte és hozzáfűzte hogy el kellett volna mondanom mert akkor sokkal figyelmesebb lett volna és emlékezetesebbé tette volna nekem az első alkalmat :) nyilván egy pasinál ez más ,mindenesetre engem nem zavarna a dolog ,szerintem mondd el neki te is :)
2019. aug. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne mondanád el? Ha hosszútávra tervezel vele, mond el, ez miért akkora nagy dolog?
2019. aug. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!