Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az introvertált (visszahúzódó,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az introvertált (visszahúzódó, csendes lányok) mennyire nyitottak a szexben?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb annyira mint egy extroverált.

Egy introverált lány

2019. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, az kimaradt hogy tény hogy van akit könnyű kihasználni, szóval ha erre készülsz inkább ne rontsd tovább egyik lelkét se azzal hogy kihasználod őket.. inkább had ismerkedjek én :D

Kérdező, kicsit azért fura hogy az ilyen lányok is a nagy macsókat keresik, aki meg tényleg szeretni akar azt leszarják, nem? :(

2019. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En nem hasznalnek ki senkit.En is introvertalt vagyok,nem kell egybol itelkeznim
2019. aug. 18. 14:10
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
1-es vagyok) Bocsi nem itélkezek csak tudod milyen emberek vannak itt.. Tudom milyen nehéz ismerkedni nyugi.. Ne tudd meg ha próbálkozok miket vágnak a fejemhez.. pedig jó lenne már egy hozzám való lánnyal ismerkedni végre.. De hát...
2019. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hogy mit jelent a “nyitott”. :D
2019. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...introvertált biszex lányként elég nyitott vagyok a szexben. Mondjuk ahhoz tudnom kéne, hogy neked mi a nyitott.🙂
2019. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

(1) és igen, akkor most nemsokára jönnek a perverz ribik..

Jó lenne ha lenne a leírtak alapján valaki aki nem a dugásra megy ki :D

2019. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6, #7


Ha nyitott a labfetisre, kötözos szexre, orgazmuskontrolljatekokra.

2019. aug. 18. 14:45
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

A szexig el se jutsz velük, csak ülnek aztán néznek maguk elé!

Nem lehet őket megszólaltani se! Szenvedjen velük más... ne én rágjam már meg helyette a dolgokat!

2019. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
1-es vagyok) Persze utolsó (9es) aki csak a d-gásra megy az persze, ne is szenvedjen egy olyan visszahúzódó aranyos lánnyal akit csak kihasználna. Egy normális lány nem érdemli meg hogy kihasználják. Én simán "szenvednék" vele, segitenék kijönni a depiből, jobb kedvet csinálni neki, utána valószínűleg ha szeret és együtt lennénk ő is akarná. Ez ennyire egyszerű, nem mint ha olyan tapasztalt lennék akármibe is, de ha igazi a szeretet ott van minden kérés, szenvedés és könyörgés nélkül..
2019. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!