Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik a nők az ágyékomat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik a nők az ágyékomat?

Figyelt kérdés

Nem szoktam kipakolni.. és nem veszek fel szűkebb nadrágot mint ami kényelmes, jó néha látszik a berendezés, de egyáltalán nem kirívóan, vagy ilyesmi.

Gyakran veszem észre, hogy nők oda pillantanak majd ha szemezni próbálok velük egyből lesütik a tekintetüket.


Ha nem jövök be nekik akkor minek méregetik a cuccost?:D



2019. aug. 9. 16:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam direkt nézni, de van hogy véletlenül oda téved a tekintetem akaratom ellenére is.

Pl: Trónok harcàban is kiszúrta a szemem a makulàtlanok harca közben hogy a Szürke féregnek mekkora csomagja van a gatyàjàban, miközben a makulàtlanok a sorozat szerint megcsonkított férfiak.

2019. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet veletlen is ahogy irtak de velem akkor pl tobbszor fordul elo ha egy pasi szukebb nadragot hord es latszik az egesz, konkretan kidomborodik... szornyu latvany. Izlestelen es botranyos igy megjelenni barhol, es azon gondolkodom hogy ezt o vajon eszre se vette otthon???

Tenyleg nem ertem azokat akik igy kimennek az utcara. Konyorgom hordjatok normalis meretu nadragot..

23L

2019. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nem nézed meg a nők mellét, fenekét? Dehogyisnem, mégsem akarod mindet meg...ni. Önkéntelenül odatéved a tekintetük ennyi, s ha "rajtakapják" őket akkor elkapják a fejüket. Amelyik nő azért méregeti mert tetszel neki azon hidd el hogy észre fogod venni.
2019. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Oldfire ***** válasza:
Nálam tudatos a nő mellek és fenekek, lábak bámulása...azért az utcán nem fordulok utánnuk.
2022. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!