Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanárok mennyire nézik/kívánjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok mennyire nézik/kívánják meg a diákokat?

Figyelt kérdés
Itt mindenki írja hogy tini lányok így meg úgy, de egy férfi tanár is így tekint rájuk?
2019. jún. 18. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Megnézzük.
2019. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a tesitanár férfi konkrétan letapizta az egyik lány fenekét meg éjfélkor irogat lányoknak hogy mit szeretnek csinálni.

Az meg nem tudom igaz e de el tudom képzelni hogy egy másik férfi tesitanár megcsalta a feleségét aki amúgy ugyan itt tanít egy diákjával

2019. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk is az egyik (házas) tesitanárnak viszonya volt egy diákjával, persze nem derült ki. Egy barátnőm rokonáról volt szó, csak azért tudom. Meg kb minden lányt megnéz, de még a kisebbeket is. Beteg perverz az az állat.
2019. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megnézzük a szép lányokat a gimiben. Ami szép az szép.

De soha nem jutott eszembe hogy bármelyikkel is viszonyom lehet. Ez szigorúan tabu.

2019. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

megnézem, megkívánom - csak fejben. Amíg tanítom, tabu.

De nagyon bejönnek a 16+ csajok


mat-fiz tanár :)

2019. jún. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!