Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ha egy lány perverze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ha egy lány perverzebb kérdést tesz fel, vagy kommentet ír azt már kamunak nézik?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy nem oszthatom meg a szexuális vágyaimat/véleményemet itt, nem is kérdezhetek anélkül, hogy azt írnák, hogy kamu vagy biztos meleg vagyok...stb


A neten mindenki felszabadultabb, ha nem adod az arcod akkor minek színleld az erkölcsös lányt??


Én lány létemre vad dolgokról tudok fantáziálni és szerintem nem vagyok egyedül!



2019. jún. 25. 13:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%
Ez pozitív, ha egy csaj felvállalja önmagát.
2019. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, én is ilyen vagyok, de sajnos nem hiszik el, hogy léteznek normális, akár perverz fantáziával és magas libidóval rendelkező nők.
2019. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Csak mert sok meleg írja hogy L.
2019. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos a GYK-val is az történt, mint kb mindennel kis hazánkban. Régen az oldal jó volt, lehetett barátkozni, én házasságról is tudok, ami itt indult.


Ma mindenki nagyon okos, mindenbe beleköt. Ha nem is vigasztal, sajnos szinte minden fórum ilyen.


Meg azután arc nélkül mindig nagyobb a mellény is. Legtöbbször a nagy semmire. F, 39

2019. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ez Magyarország, ha esetleg beszélsz németül vagy angolul ott több esélyed van, én is hiába írok magamról hogy más vagyok mint az átlag leveszik a kérdésem, vagy csak pasik írnak, vagy kamunak neveznek..
2019. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Írd meg nekem, én elhiszem.
2019. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Talán túl sok az éretlen olvasó. Gyerekek, idióta kisfiúk.
2019. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
49%

Én nem csak fantáziálok róla. Neked is inkább ezt javaslom, sokkal jobb most ki és megélni a vágyaidat, mint évek múlva egy kapcsolatban nyöszörögni, hogy ezt sem próbáltam ki, meg azt sem. Én kipróbálok mindent amit lehet, és amiről azt gondolom, hogy egy kicsit is különleges!

21L

2019. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer volt már, hogy valaki perverzebb témában elkezdtem valakivel beszélgetni, nőnek adta ki magát, jó volt megosztani a dolgokat, olvasni más sztorijait, aztán később reagált egy válaszomra, ahol már pasinak vallotta magát...
2019. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
36%
Jó lenne ilyen csajjal dumálni
2019. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!