Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ha egy lány perverze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ha egy lány perverzebb kérdést tesz fel, vagy kommentet ír azt már kamunak nézik?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy nem oszthatom meg a szexuális vágyaimat/véleményemet itt, nem is kérdezhetek anélkül, hogy azt írnák, hogy kamu vagy biztos meleg vagyok...stb


A neten mindenki felszabadultabb, ha nem adod az arcod akkor minek színleld az erkölcsös lányt??


Én lány létemre vad dolgokról tudok fantáziálni és szerintem nem vagyok egyedül!



2019. jún. 25. 13:47
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Nem minden nőnek van párja aki a való életben erkölcsösen viselkedik. Nekem jelenleg azért nincs párom, mert túlságosan lefoglalt mostanában a munka és nem jártam el nagyon sehova.


Az irodában és otthon a 4 fal között nincs lehetőség ismerkedni, ezért az interneten élem ki magamat.


Azt hogy mikről fantáziálok, hosszú lenne leírni. Mindig másról, orál, anál, bdsm, szerepjátékok.

2019. jún. 25. 14:40
 22/32 anonim ***** válasza:
36%
Köszi, hogy legalább ennyit elmondtál.
2019. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

😂😂😂😂


#21 igy már mindjárt érthető és hihető


A magányos munkamániás szingli nő aki orál, anál, bdsm, szerepjátékokról fantáziál, vagyis kb minden férfi álmáról, mindezt itt a gyk-n az internet pöcegödrében a kanos szűz kissrácok között és nem vagy kamu...

Ja és konkrétan egy szót se irtál a részletekről és fogadok hogy egy privátra se válaszoltál...


Ne haragudj hogy kételkedtem...

2019. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
19%

Nem, tényleg nem válaszol egy privátra sem.

Csak nem értem ,hogyha el akarja érni ,hogy beszélhessen valakivel róla, akkor miért nem kap az alkalmon?

2019. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
19%
Èn is tanúsíthatom, hogy nem válaszolt privatra. Nettó kamugèp.
2019. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ez van, ha felvállalod a vágyaid, akkor vagy kamu, vagy r*bi, én eddig ezt a kettőt tapasztaltam.. Vagy rengeteg privit írnak..
2019. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Mert a gyk-n nyilvánosan szeretek írni, nem privikbe, de szerintem a kérdésemből is kiderül.
2019. jún. 25. 15:39
 28/32 anonim ***** válasza:
50%
Én is így vagyok
2019. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ja, az elfoglalt munkamániás nő, aki egész véletlenül a munkaidő közepén a gyk-ra írogat. Abszolút hiheto😄
2019. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Válaszoltam pár privire
2019. jún. 25. 22:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!