Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ha egy lány perverze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ha egy lány perverzebb kérdést tesz fel, vagy kommentet ír azt már kamunak nézik?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy nem oszthatom meg a szexuális vágyaimat/véleményemet itt, nem is kérdezhetek anélkül, hogy azt írnák, hogy kamu vagy biztos meleg vagyok...stb


A neten mindenki felszabadultabb, ha nem adod az arcod akkor minek színleld az erkölcsös lányt??


Én lány létemre vad dolgokról tudok fantáziálni és szerintem nem vagyok egyedül!



2019. jún. 25. 13:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
21%

Mert az vagy. A lányok nem irkálnak vad dolgokról.


Még anonim se. Esetleg nagyon kevesen csinálnak ezt azt , de nem irogatnak a neten. Egyszerűen azért mert a lanyok nem olyan perverzek és betegek mint mi.


Szóval nem kell megsértődni ha szembesitenek hogy kamu vagy. Legyél kicsit visszafogottabb, akkor jobban beveszik

2019. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Mindig is érdekelt mennyire is perverz és mit is tart annak! Sajnos én is csak negatív dolgokról tudnék itt beszámolni így ezért hihetetlen!!
2019. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Írd meg, hogy mik az a dolgok, amik érdekelnek.
2019. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha úgy érzed, vagy bárki úgy érzi, én szívesen beszélgetek vad/különös/ perverz dolgokról, persze feltétel ,hogy ne legyél kamus.


Írj :)


25/f

2019. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

11# Pont az ilyen emberekről szól a kérdésem mint te.

A nők a való életben sokszor eltitkolják a titkos vágyaikat csak azért, hogy ne szólják meg őket.

2019. jún. 25. 14:04
 16/32 anonim ***** válasza:
Nem mondod el még most sem, hogy mi izgat, pedig nem ítélne el érte senki.
2019. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 mikeXxX ***** válasza:
Kinek mi a perverz 😂 !
2019. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Úgy néz ki, hogy téged joggal hívnak kamunak, itt siránkozol, hogy mindenki elítél, de nem is fejted ki, hogy miről van szó.
2019. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nyílvánosan én sem "vállalom", mert senkinek semm iköze hozzá, de ha van valaki, aivel lehet beszélgetni ,simerkedni, akkor abban szívesen benne vagyok.


Egy 26 éves srác.

2019. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
12%

#15 hagyjuk már...a pitsa nadragba mászkáló kocsis szinten beszélő fél város által megdugott erkölcsös lányokra gondolsz?


Aki normális nő, annak van párja, és vele megbeszéli hogy mit szeretne, mik a vágyai esetleg perverziói...


Mint irtam neten nem beszél ilyenekről nő mert semmi értelme számukra, nincs jelentősége...


Ha pedig szingli vagy szexpartner kereső nő lennél akkor se nyilvánosan irogatnál, hanem azzal akit kiszemeltél és azonnal eloszlatnád a gyanút hogy nem férfi vagy...


#11

2019. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!