Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik a nők az ágyékomat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik a nők az ágyékomat?

Figyelt kérdés

Nem szoktam kipakolni.. és nem veszek fel szűkebb nadrágot mint ami kényelmes, jó néha látszik a berendezés, de egyáltalán nem kirívóan, vagy ilyesmi.

Gyakran veszem észre, hogy nők oda pillantanak majd ha szemezni próbálok velük egyből lesütik a tekintetüket.


Ha nem jövök be nekik akkor minek méregetik a cuccost?:D



2019. aug. 9. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak belemagyarázod hogy azt nézik. A nőkre ez nem jellemző
2019. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
ezt én is észrevettem már BKV-n ha szűkebb farmerba vagyok picit de még kényelmes hogy a csajok ahogy te is írtad méregetik aztán ha ránézek elszégyelli magát nem értem mér van ez :D
2019. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
En is megszoktam nezni, oda téved a tekintetem mindig.
2019. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Biztos azért mert mindenáron meg akarják nézni a farkatokat
2019. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is van h oda pillantok. Ez kb olyan, mint a pasiknál h megnézik akarva akaratlanul a nők mellüket.

19L

2019. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Oda tévedd a tekintet. De nem szándékos.
2019. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Sztem beképzeled magadnak, de ha mégis, akkor olyan fajta nők nézik meg.
2019. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem hogyha bemegyek az irodába pl. ők ugye ülnek én állok és megbámulják. F.
2019. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem is írták, szerintem ez egyfajta ösztönös reflex. Ugyanúgy, ahogy a férfiak tekintete meg a nők melleire téved rendszeresen. Sokszor nem is szándékosan egyébként, tényleg csak önkéntelenül.
2019. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mi is megnézünk egy női mellet vagy feneket úgy a nők is megnézik a férfiakat. Nem tudatos az egész. Ösztönből jön és amikor tudatosul magától vagy amikor észreveszik hogy stírölnek akkor szégyellik hogy átadták magukat az ösztöneiknek egy pillanatra.


Nem jelenti azt hogy bejössz nekik. Az ösztöneik nem fogják vezérelni arra őket hogy rádmásszanak hiszen a civilizált lét közbeszól.


Hagyd hadd nézzék. Nekem is van aki megnézi és volt aki a seggemet bámulta pedig még csak sportos sem vagyok.


Nem kell túlgondolni semmit.

2019. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!